Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valóban bevett szokás a Furry...

Valóban bevett szokás a Furry szubkultúrában a perverziók gyakorlása?

Figyelt kérdés
Egyik haver osztálytársa is benne volt ebbe. Aszongya nagyon kevés ot a normális. Több mind a felük homokos, a többi meg bi meg van sok zoofil is köztük. Vannak akik nemcsakhogy plüsálatot megdugják de még be is képzelik hogy él. Felvesznek ilyen álatjelmezt és beképzelik hogy párzanak. Félig ember félig álatokat rajzolnak nemiszervekkel és arra masztúrbálnak vagy yifeznek vagy mi. Igaz ez?
2011. aug. 11. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
És? ;)
2011. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vagyis akkor igazak ezek?

Már nem lejáratáskép csak tudni akarom az igazat.

2011. aug. 12. 06:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy furry csaj csoporttársam. Macskafüleket hord, cicabunda-mintás ruhái vannak, cicásra sminkeli a szemeit, de amúgy nem öltözik teljes macska-jelmezbe. Neki jól áll ez, nagyon aranyos.


Beszédében is kicsit cicás, és amolyan macska természet is.


Megkérdeztem ezt tőle, és azt mondta

"A nőstény macskák több kandúrral párzanak. És ez természetes. De nem gondolom, hogy a macskák perverzebbek lennének, mint bármelyik emberi lény."

2011. aug. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég burkoltan fogalmazott, de nem cáfolta meg.
2011. aug. 14. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, hát én nem tudom róla elképzelni, hogy plüssállatokat "támadna le", de abban biztos avgyok, hogy egész hím-háremet tart. :P
2011. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!