Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nálam már tényleg betelt a...

Nálam már tényleg betelt a pohár ennél a kérdésnél, más is igy van ezzel?

Figyelt kérdés

Én tettem fel ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


És ennél a kérdésnél az első kommentnél már tényleg betelt a pohár:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Remélem ezeknek a kérdéseknek/válaszoknak a többsége fake, de lehet hogy már ennyire "elzüllöt" a mai fiatalság nagyobb része, én egyátalán nem érzem magam ilyennek.


12L


2011. aug. 11. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen fiatal tinik, sajnos nem lehet velük mit tenni el kell fogadni úgy ahogy van.
2011. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Közöd hozzá? Nem a te életed, ne szólj bele másokéba.
2011. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Szerintem örülj, mert te vagy a normális, nagyon-nagyon kisebbségben lévők egyike. :) Örülj, mert csekély eséllyel kurvulsz el később,stb. Úgy tűnik, neked van eszed. Idősebb korodban tudsz majd vigyázni magadra, abszolút nem lesz hiányérzeted, hogy ezekből kimaradtál 13 évesen. :)) 12-13 évesen sminkelni??? Blöeee....1.okádok az ilyen mini qrvának sminkelt tiniktől, ha látom őket az utcán, 2. jót röhögök rajtuk. :DD


22N

2011. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
2%

Miért lenne elzüllött? Azért, mert 13 évesen pasija volt?

Én 10 évesen jártam először egy sráccal. Azóta már volt kb 4-5. Akkor most én is züllött vagyok??

Nem kellene irigykedni...

2011. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Ne itt akarj értelmes válaszokat.:) Mindenkinek más a véleménye, sok balf*sz meg bunkon válaszol..:S ennyi. amit feltettél második kérdésben.. figyelj.. a 13 éveskislányoknak ez a nagy szerelem:D én most 17 éves fejjel ugy gondolom, hogy még nem szeretnék kapcsolatot, nem akarom lekötni magamat.:D de akinek nincsen önbizalma, vagy 13 évesen ugy érzi teljesnek magát, hogy van PASIJA(mert igy hivják kb) akkor az koránt sincsen rendben..:)

17l

2011. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Lehet hogy irigykednek de a 10év az még felsős sem.szóval akkor nem is züllött hanem inkább h.lye és nagyképű.biztos csak azért volt h felvághass vele mert akkor a lányoknak nem szokás a pasizás.. ilyenkor még papíron osztanak és színeznek... 13évtől már egyébként is komolyabbak a lányok ezért elképzelhető hogy kihúzzák a szemüket és nem feltétlenül ku*rvulnak vagy valami... ez miért akkora probléma?foglalkozzon mindenki a saját dolgával.
2011. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Dávidmester13 válasza:
Egyetértek mindenkivel de hogyha nagyon zavar akkor a válaszokat amik nagyon hülyeségek és bunkók jelentsd a moderátornak !
2011. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

de most azért mert 12-13 éves,miért ne lehetne barátja?

Nekem is volt barátnőm 12 évesen vesztette el a szüzességét, de sokkal érettebb volt a koránál(kinézettel is),tehát megtudta állapítani,hogy így jó e neki vagy nem.(az mellékes,hogy most azért eléggé bánja,hogy ilyen fiatalon kezdte)

Szerintem az sokkal gázabb,hogy korombeli,meg nálam egy-két évvel idősebbek vannak kb 10 évesen szintjén.

PL van egy ismerősöm ,aki nagy "páwahh" mert az olyan menő, és állandoan kiírogatja facebookra,hogy lájkolja aki lenne a csajom, meg valaki lenne a csajom? stb..

2011. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
14%

Köszönöm, tényleg.

De nem vagyok se felvágós, se nagyképű, se hülye.

Hallottál már a gyerekszerelemről? Mert az volt.

De naná, hogy kapásból sértegetsz...

2011. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én tini koromban is ment a sminkelés magas fokon. Pedig én már 21 vagyok.


Emlékszem megkérdezték régen is meg most is, miért nem használok sminket... mondtam hát gyerekek tudjátok én olyan szép vagyok, hogy azzal egy smink se veszi fel a versenyt XD XD XD

2011. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!