Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez az egész London Riots téma?

Mi ez az egész London Riots téma?

Figyelt kérdés
youtubon videók, 9gagen képek róla.. de nem értem, miért vannak ezek a zavargások ?
2011. aug. 13. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A zavargások szombaton kezdődtek Tottenham városrészében amiatt, hogy rendőrök megöltek egy tűzharc során megöltek egy négygyerekes férfit, aki rájuk lőtt. Az ügyben nyomozás indult, ám a helyiek nagy része a kerületi rendőrőrs elé vonult, hogy igazságot követeljen a családnak, a békés tüntetés pedig csakhamar a rohamrendőrök elleni utcai harccá vált.



forrás: [link]


Talán nekünk is így kéne helyretenni a kormányt ,hogy most már elég volt...

2011. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindkettőtöknek!
2011. aug. 13. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:

09:52


Tévedsz. A mostani zavargásoknak nem azaz oka, hogy megöltek egy drogdíler apát és a tömeg igazságot akar. Ez csak az ürügy volt. Ami most ott van, az niggerlázadás. Semmi másról nem szól, csak a fosztogatásról.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok-..

2011. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A TVben mutattak fosztogatókat és mind néger volt. Négy tünetővel illetve fosztogatóval készült interjúban is az összesen látszott hogy néger. Aztmondták jó buli mert nem kell dolgozniuk és nagy értékben tudtak lopni vagy ilyesmi... az egyik néger mérges volt mert nem vették föl egy munkahelyre. Vajon miért?
2011. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok hülye gyerek rendbontása, mindet úgy el kellene verni, hogy egész életükre megemlegessék.

Ha egy rendőrre rálőnek, miért ne lőne vissza, gondolom ez az önvédelem, és ehhez mi köze van annak, hogy a pasinak hány gyereke van?!

És nem csak négerek loptak, volt egy cikk, egy jómódú lányról, aki azért lopott tévét, mert más is ezt csinálta.

Szerintem a szülők a hibásak, ha nem nevelik meg a kölykeiket, meg hogy nem magyarázzák el, hogy egy plazma tévé birtoklása nem ad semmiféle rangot. Globalizált kapitalista világ, ennyit róla.

2011. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"az egyik néger mérges volt mert nem vették föl egy munkahelyre. Vajon miért?" Na, miért?

Különben az összes megkérdezett közül ő volt nagyjából az egyetlen, akinek azért át tudom érezni a dühét. Számtalanszor esett meg velem, hogy küldtem önéletrajzot pl. Tesco-ba, vagy bármi hasonló helyre (ahova minden szerencsétlen csicskát felvesznek, legalább is nálunk olyan nyomik dolgoznak ott, hogy kedvem lenne kivágni őket a kassza mögül, mert annyira tetvészkednek), és még annyit sem jeleztek vissza, hogy menjek a fenébe vagy valami. Pedig én aztán se néger, se cigány, se semmi ilyesmi nem vagyok, még gyakorlatom is van valamennyi. Úgyhogy amikor a srác azt nyilatkozta, hogy ugyan ezért dühös, akkor én azt mondtam, hogy ezt meg tudom érteni.

Természetesen a vandalizmus nem megoldás, de számomra akkor is érthető. De külön kiemelném, hogy azt írtam: érthető, és nem azt, hogy helyeslem.

2011. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!