Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha az osztálytársaimhoz...

Ha az osztálytársaimhoz képest nagyon sok mindent elértem, beszólhatok néha nekik?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bunkó, de szeretném ön megvalósítani magam. Jó úton haladok nagyon. Van nyelvvizsgám, most megyek különböző tanfolyamokra( pl.: mixer), elkezdtem tanulni a spanyolt, mint második nyelv, jó sportoló vagyok., míg a többiek szívják a cigit, és isznak. Szerintem néha beszólhatok nekik, mert én már letettem az asztalra valamit, hogy megtegyem. csak nehéz, mert sose voltam bunkó.

17/f


2011. aug. 15. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem így működik.
2011. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor, hogy ?
2011. aug. 15. 22:50
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
szerintem sem úgy működik a dolog, h reggel bemész, leteszed a táskád, és ha vmelyik cigizik, annak beszólsz, mert kötekvőnek hisznek majd, és nem lesz túl nagy tévedés. ha beszólnak neked vmiért, visszaszólhatsz nekik így, avyg ha viccelődtök, beszólhatsz, vagy ha szóbakerül olyan téma, amivel nem értesz egyet. de úgy hogy csak ott állsz és beszólsz, úgy szerintem nem éri meg.
2011. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
amúgy vigyázz, mert ha túl sokat csinálod, téged meg lestréberezhetnek
2011. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Minek akarsz beszólni nekik? Semmit nem érsz el vele max téged fognak jobban b*sztatni. Szerintem ne arcoskodj hogy "már letettem valamit az asztalra" 17 évesen az ember egy 0 akár mit csinál... Pár gombócot még meg kell enned ahhoz hogy legyen mire felvágnod...


27/F

2011. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindig azok szoktak beszólogatni akik tettek le bármit is az asztalra. Csak úgy tényleg ne szólogass be, legfeljebb ha neked szólnak be.
2011. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérdeznék: miért érzel rá indíttatást, hoyg beszólj nekik?


Szerintem nagyjából át tudom érezni a helyzetedet, mert hasonlóak vagyunk. Bár én a gyakorlatban még ennyi mindent nem valósítottam meg, nekem is nagyon jó nyelvérzékem van, van nyelvvizsgám, jó tanuló vagyok és vannak ELVEIM. Általánosban amikor mindenki elkezdett cigizni, én nyíltan szembeálltam ezzel és a mai napig utálom a bagósokat. Buliba is én vagyok az egyetlen, aki még "partiból" se cigizik. És olyan helyre jártam, ahol a huszonakárhány gyerekből szerintem velem együtt kb. 3 (!) lehet, aki nem aktív dohányos. A mostani, gimis osztályom is hasonló, van egy pár barátom, aki ugyanolyan, mint én, de rajtuk kívül gyakorlatilag mindenki szív valamilyen rendszerességgel. Nem azt mondom, hogy láncdohányosok, de azért szívják.


Na mindegy, kanyarodjunk vissza. Szóval: " Szerintem néha beszólhatok nekik, mert én már letettem az asztalra valamit, hogy megtegyem. csak nehéz, mert sose voltam bunkó. "


Na, én ezt nem értem. Ha a bunkóság nem a te természeted (ne is legyen az), akkor miért akarsz beszólni nekik? Kell neked valamiért hangsúlyozni, hogy te előrébb tartasz? Ők is látják, nem? Vagy talán csesztetnek azzal, hogy te nem vagy egy közülük? Ha így van, akkor próbáld megbeszélni velük, és ahelyett, hogy nyíltan fújoltok egymásra, egyszerűen ne barátkozzatok és kész.

De ha ők nem tettek ellened semmit, akkor miért akarsz támadni? Csak az zavar, hogy ők hátrább vannak? Miért?

2011. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Mit érsz el vele? Ha gonoszak, még a céltáblájuk is lehetsz és megkeseríthetik a hátralévő időt a suliban.


A másik az, hogy még nem lehet elmondani, hogy te elértél valamit, ők pedig nem. Én már túl vagyok a 20. érettségi találkozón is, és értek meglepetések. A most cigiző, lógós kölyök lehet, hogy ahogy kilép a suliból, valami vállalkozásba kezd, rájön, hogy a sikerhez tanulnia is kell, és évek múltán kő kemény munkával eljut egy olyan szintre, hogy mehetsz hozzá állást keresni. Az élet tud érdekes dolgokat produkálni, és lehet hogy most te látszol nyerő pozícióban, ez változhat.

Úgyhogy szerintem nem éri meg..

2011. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem! Óva intelek tőle!

Ha nemakarod h nagyképűnek tartsanak, kerüld az ilyen helyzeteket. Azért mert Te elvégeztél egy-két jó dolgot, abban a szüleid is biztos segítettek.

2011. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudjátok srácok, mindig voltak olyanok, akiknek rohadt nagy arca volt a semmire, és mindenkinek beszólt. Nekem is sokan beszóltak, pedig nem csináltam semmit. Én nem akarok ilyen lenni. Csak akkor szólnék vissza, ha beszólnak nekem, amúgy csak úgy elkezdeni kötözködni, na azt nem akarok. Az taplóság lenne.
2011. aug. 15. 23:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!