Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki lakik még unalmas faluban...

Ki lakik még unalmas faluban ahol semmit sem lehet csinálni?

Figyelt kérdés
A barátnők is messze laknak így nem sokat tudunk találkozni :( Meg nincs is kedvem kimenni mert nem olyan emberek laknak itt akikkel lehetnék.
2011. aug. 16. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, mondjuk én nem vagyok vidéki, csak kertvárosi...

Pedig olyan szívesen eljárnék valakivel futni, vagy ilyesmi... Lakik itt egy volt általános sulis o.társam, de ő pasi és nem hiszem, hogy a párom örülne neki, ha vele lógnék... :)

2011. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok ... ha tényleg nincs semmi ötleted mit csinálj akkor menj a ház abba a pontjába ahova a legtöbb kacatot felhalmoztad ..fogj egy zacsi csipszet..ülj le a földre ..és kezd el nézegetni mik vannak a fiók mélyén ... elveszi az egész napod
2011. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 16. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is egy ilyen unalmas kis faluban lakom, de itt azért van pár ember, akikkel szívesen vagyok. Ma például nagyon untam magam én is, megnéztem kb 4 filmet, aztán elmentem a kocsmába (ne egy lepukkant, részegekkel teli kocsmára gondolj, hanem olyanra, ami normális, és ahova fiatalok járnak), hátha ott van valaki, és volt ott pár ember, odaültem hozzájuk kicsit beszélgetni. De kb ennyi volt a napom, itt sem lehet semmi értelmeset csinálni.

18/l

2011. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincsenek rokonok vagy egy nagyon jó barátod, akikhez elmehetnél nyaralni?

Egyébként tudom miről beszélsz.

Egyszer le kellett mennem pár napra nagyanyámékhoz, de suliidőben, szal még az a kevés fiatal se volt otthon, mert ugye mindenki kolis.

Kis falu, kb. 300 emberrel, de halál volt az a 3 nap:S

2011. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is egy unalmas, kihalt faluban élek.. semmi értelmeset nem lehet itt csinálni, mai napig mérgelődöm, hogy ide költöztünk, innen indulva mindent nehezebb lesz elérni. Ha egyszer lesz gyerekem, biztosan nem fogom faluba lakatni.. nem veszem el a lehetőségeit és nem hagyom, hogy ilyen szenny emberek közt nőjön fel, mint amilyenek itt vannak.

A falu az időseknek való, akik már a nyugalomra várnak, nem pedig fiataloknak, akik élettel teliek.

2013. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves utolsó válaszoló! Amint tehetem elköltözöm a városba és többet vissza sem jövök. Ha gyerekem lesz mindenképpen városban fogunk lakni, hogy ő ne szenvedjen mint én.
2013. aug. 4. 13:19
 8/8 anonim válasza:
Így vagyok én is.nagyon rossz
2018. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!