Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyetemi kollégiumokban...

Az egyetemi kollégiumokban nekünk kell takarítani, vagy van takarítónő?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 19:02
 1/7 Fecc ***** válasza:
100%
Szokott lenni takarítónő
2009. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, Győrben annakidején csak a fürdőszoba volt a takarítóké, a szobát amúgy magunknak kellett rendben tartani.
2009. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában a közös helyiségeket takarítják, a szobákat magatoknak kell.
2009. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor megnyugodtam...:) A szoba az nem gond,csak ne kelljen wc-t pucolnom meg hasonlók...:D
2009. ápr. 14. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

WC-t pucolni sem kötelező heti rendszerességgel. Meg a munkát meg lehet osztani egymás közt.

De tényleg úgy van (legalábbis nálunk úgy volt, már kiköltöztem utolsó félévre), h a közös helységeket (konyha, wc, előtér, társalgók, etc) takarítónő(k) takarítja(k), a saját szobákat, meg ha külön fürdőtök van (nálunk így van), azt magatoknak. De ha magadnak kell takarítani, az nem "kell", csak lehet, meg érdemes. :)

2009. ápr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ahol van takkernéni, de én nem reménykednék. A mostani kolimban nekünk kell takarítani, a régiben takkernéni segített annyival hogy felmosott, de ők tényleg a közös helységekkel foglalkoznak.
2009. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én laktam több koliban is. Volt, ahol takarítónő volt, volt, ahol nekünk kellett takarítani, de végülis ugyanaz volt a dolog, ugyanis a takarítőnőnek csak bizonyos dolgokat kell megcsinálni. Pl. nem kell a mikrót takarítania. Arról nem beszélve, hogy nálunk pl. kifejezetten nem szerettük, ha "takarított", mert csak nagyobb kosz lett, behozta a felmosóján a koszt. Szóval nem valószínű, hogy a takarító mindent meg fog csinálni, így majd azért nektek is kell valamennyit.
2009. okt. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!