Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zodiákus még él vajon?

Zodiákus még él vajon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 22:00
 1/9 anonim válasza:
15%
Van egy könyvem aminek az a címe, hogy Megdöbbentő kéjgyilkosságok.Abban csomó ilyen gyilkosról van szó...nagyon durva. A Zodiákust kivégezték. Kivégzése előtt csak ennyit mondott: " Megcsókolhatjátok a se*emet."
2011. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A zodiákus sosem kapták el, nem tudom hol olvastad előző. Igazából csak utólag tudták feltörni a kódjait, amikben pontosan leírta, mire készül, és mentőövet dobott a rendőrségnek.


[link]


Szerintem nem él, már akkor is középkorú volt, most pedig 50 év telt el.

2011. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

nem is hallottam még erről.......de cccc micsoda köcsög ccc


amúgy az előzőnek sztem igaza van, ha még élne, akkor ma már olyan 100 év körüli lenne :D

2011. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ava87 ***** válasza:

Azt a könyvet én is olvastam.

De hát senki nem tudhatja, hogy él-e még, hiszen sosem tudták beazonosítani, hogy ki is volt. Szerintem ez már nem is fog kiderülni.

2011. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ava87 ***** válasza:
Egyébként abban a könyvben sem az van írva, hogy kivégezték. Szerintem rosszul emlékszel, első.
2011. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem el mar, mivel mar a gyilkossagok idejen sem volt fiatal. Nem vegeztek ki. Sosem derult ki, hogy ki volt az. A rendorseg igazabol azt gyanitotta, hogy amikor abbahagyta a levelek kuldozgeteset, akkor valoszinuleg meghalt vagy valami lett vele.
2011. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem


Én a Látkép extra-ban olvastam a 66 legnagyobb sorozatgyilkos részből


És nem, tényleg nem kapták el :) De amit az első írt, vagy is hogy nyaljátok ki a se... azt más mondta, bár nem tudnám már megmondani hogy ki, de volt olyan is.

2011. aug. 19. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a gyilkos mondta, aki az oreg apacat megeroszakolta es megolte. Johnny Garrett.
2011. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt John Wayne Gacy mondta. A Zodiákus ügyet elég jól ismerem, nincs olyan gyanusított aki még mindig él. Valószínűleg meghalt már.
2014. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!