Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire jó ez a borg agyatlanság?...

Mire jó ez a borg agyatlanság? Mindenhol ezt látom hogy aki más azt nem szabad elfogadni hanem alkalmazkodjon mert mi vagyunk többen, blabla közbe meg nyomatják hogy hű mi mennyire toleránsok vagyunk stb. ez mire jó?

Figyelt kérdés

komolyan mi jó ebbe hogy midnenki egyforma? most miért kell beszólni valakinek ha vörös a haja vagy tetkója van vagy más a vallása? nem mindenki hülye üzletember lesz! és ha meg igen, akkor most mi a baj azzal ha van 1 rasta haja és nem öltönybe jár? akkor sz@r ember és nem köt vele senki üzletet?


láttam 1 buddhista csajt aki kopasz volt és ilyen tógaszerű cuccokba járt mezitláb, és ő nem látta de mögötte megfordultak az emberek meg röhögtek rajta, és ilyenkor legszivesebben átmentem volna és pofánvágom az illetőket aki ilyet tesz a másikkal!


meg amikor jönnek a plázaribik és mindenkit puszilgatni akarnak én meg mondom hogy hékás engem haggyál, akkor megkérdezi hogy mi a bajom meg hogy nem vagyok normális...


meg a másik ismerősöm meg fullkartetkója van és sehova nem veszik fel mert hogy néz ki...


de ez mire jó hogy külsőből itélünk?

miért nem lehet elfogadni a másikat, meg ha valamit ő nem akar és az rossz neki akkor minek erőltetni?

annyira gyerekes ez a "te nem iszol? jó akkor neked hozunk tejet"... pff szánalmas, minek kell oltogatni a másikat ha nem csinál olyat amit mi?


2011. aug. 20. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez a kérdés kicsit öngól lett. Épp az elfogadás hiányát látod problémának, miközben "plázaribikről" írsz.
2011. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. az nem buddhihta nő volt, hanem krisna hivő.

2. nekem is van alkar tetkóm (elég nagy), a fejemen 1cm-es tarj és soha nem volt gond a munkahely szerzés.

3. én birom amikor plázaribik puszilgatnak mer nem vagyok b*zi.


Szóval nemtom miről beszélsz.

2011. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jó de ő plázaribi és én nem szólok be neki. szerintem a plázaribik undorító faj, oké neki is meg lehet a véleménye rólam, dee ettől még nem kell a másiknak beszólni meg kiröhögni!!!


aki tarajos tetkós neked milyen munkahelyed van?

2011. aug. 20. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Konténereket hegesztek.
2011. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen Kérdező :(
2011. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és olyan hegesztőnek nehéz megtanulni? mert a haverom nem tanult ilyen suliba
2011. aug. 20. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy kis érzék, amúgy könnyen megtanulható. Ráadásul külföldre is rengeteg hegesztőt keresnek.
2011. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!