Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szeretik egyesek hangosa...

Miért szeretik egyesek hangosan bömböltetni az autójukban a zenét? Feltűnési viszketegség?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, a kérdésben benne a válasz.
2011. aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
2011-ben menő már mindenre azt mondani hogy feltűnési viszketegség ? Te még biztosan sosem hallgattad hangosan a zenét a kocsidban.. hát én szoktam, és ha épp rádióban megyegy Punnany Massif szám, akkor még két utcával lejjebb is lehet hogy hallják, mert szeretem és pont lesz*rom hogy más mit gondol erről :D
2011. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"2011-ben menő már mindenre azt mondani hogy feltűnési viszketegség ? Te még biztosan sosem hallgattad hangosan a zenét a kocsidban.. hát én szoktam, és ha épp rádióban megyegy Punnany Massif szám, akkor még két utcával lejjebb is lehet hogy hallják, mert szeretem és pont lesz*rom hogy más mit gondol erről :D "


Így van, sosem szoktam, eltaláltad :D

Gratulálok, nagyon eszes vagy, kisfiam :)

De miért is fontos, h két utcával arrébb is hallják? Csak nem élvezed,ha megbámulnak? Mert nem nagyon hiszem el,h élvezed,h annyira hangosan hallgatod.

2011. aug. 21. 09:40
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

"hát én szoktam, és ha épp rádióban megyegy Punnany Massif szám, akkor még két utcával lejjebb is lehet hogy hallják, mert szeretem és pont lesz*rom hogy más mit gondol erről :D"


Nagyon nagy jellem lehetsz, ha ennyire érdekel az előzékenység és az illem...

2011. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
És most elképzelem a 30 éves fejeteket Kisfiam.... jézusom. Ha valaki hangosan akarja hallgatni a zenét akkor had hallgassa már, ti meg csak gondoljátok azt hogy feltűnési viszketegség..
2011. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Aztán ha jön a mentő /tűzoltó, rendőr/ és nem hallod, akkor csodálkozol ha felborít!
2011. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"És most elképzelem a 30 éves fejeteket Kisfiam.... jézusom. Ha valaki hangosan akarja hallgatni a zenét akkor had hallgassa már, ti meg csak gondoljátok azt hogy feltűnési viszketegség.."


30 éves, aha, jól van. Így van, ha vki hangosan akarja hallgatni, akkor hallgassa, és ne foglalkozzon azzal,h mást ez zavar, értem :D Majd kipróbáljuk, a szomszédodban majd hangosan bömböltetem a zenét, és meglátjuk, zavarni fog-e. Istenem, nálad is aztán tombol az intelligencia :D

2011. aug. 21. 09:51
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem azért, hogy két utcával arreébb is hallják, hanem azért, mert szeretik azt a dalt. Ha rádióban megy a kedvenc számod, te nem hangositod fel? :D
2011. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintem nem azért, hogy két utcával arreébb is hallják, hanem azért, mert szeretik azt a dalt. Ha rádióban megy a kedvenc számod, te nem hangositod fel? :D"



De, de

1. otthon vagyok, nem közterületen

2. nem annyira, hogy "két utcával arrébb is hallják"


Én pl. van olyan szám, amitől hülyét kapnék, ha hallgatnom kéne, mert utálom. És ez esetben nem bunkóság, hogy mindenkinek az ő szarságát kell hallgatnia, csak mert ő szereti? Ha jól tudom, erre találták ki a csendháborítást.


És nem vagyok 30 éves, csak 19.

2011. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek, és a hangos zenét kedvelőknek is picit igazuk van! Hülyeség mindenre gondolkodás nélkül azt feltételezni, hogy csak feltűnési viszketegség és az is hogy nem hiszed el, hogy hangosan szeretik hallgatni a zenét, csak azért mert te nem szereted, nem lehet minden ember egyforma! pl. nekem soha nincsenek feltűnési viszketegségeim, büszkén állítom! Mégis őszintén imádom hangosan hallgatni a zenét, néha figyelek a környezetre is, hogy ne zavarja, de imádom, és olykor, ha olyan kedvem van- hangosan is hallgatom, amikor én is úgy gondolom, hogy nem érdekel.
2011. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!