Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik ez a magyar "rejtélyekk...

Melyik ez a magyar "rejtélyekkel" foglalkozó honlap? (kérlek minél többen, hátha ráismertek)

Figyelt kérdés

Nem sok emlékem van belőle, de amit tudok, azt leírom:

1. A honlap címében valami magyar vonatkozású dolog volt, lehet pont a szent korona, viszont az biztos, hogy írtak a rejtélyéről, miszerint számok vannak bele kódolva, amiből ezt+azt ki lehet a sorsunkról és a történelmünkről olvasni.

2. Több rejtélyes cikk volt, melyek például fényt próbáltak deríteni arra, hogy a magyarok rokonságban állnak/álltak az indiánokkal

vagy volt néhány következtetés is levonva, miszerint a boszniai piramisnál rovásírásos táblát találtak, az egyik óegyiptomi írásfajta is ilyen jeleket tartalmaz (sokat) és lehet az egyiptomiakhoz is közünk volt.

stb.

Lehet még olyan cikk is volt rajta, hogy Jézus magyar volt. Ezt nem megbotránkoztatásból írom, tudom van valami vicces videó evvel kapcsolatban, de nem arról van szó. Én butaságnak találom ezt a teóriát, csak azért említem, hátha valaki ráismer a honlapra belőle.

Volt egy olyan cikk is, miszerint a Dalai Láma azt mondta, hogy a Pilisben van a világ szívcsakrája, és volt fejtegetés, miszerint azért vagyunk utált nép, mert ezt a szívcsakrát védjük, és bár az országot felszabdalták, valami kozmikus dolog miatt ahol a szívcsakra van, az megmaradt, szóval ennek a védelme a feladatunk.

Azt hiszem voltak még 2012 teóriák, abból az egyik a szívcsakrához kötődött

És még sok-sok magyarsággal kapcsolatos teória, ami a népünket nagyon jó és misztikus fényben tünteti fel.

3. Többféle címke (kategória) is volt bal oldalon, azt hiszem a honlap dizájnja akkor még barna volt.


2011. aug. 21. 18:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet néhány eltérés mert már régen láttam, és akkor sok ilyen honlapot láttam.
2011. aug. 21. 18:14
 2/5 anonim ***** válasza:

annyi okos és szép dolgot lehet találni az interneten, neked miért éppen ez a marhasághalmaz kell?

persze, ha csak szórakozni akarsz, akkor semmi gond...

(már jártam az általad keresett lapon, de nem túl sokáig bírtam elviselni az ott töményen tobzódó hülyeséget, a címét nem tudom, de nem is hiányzik :)

2011. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma 18:22

Az állítások egyikében sem hiszek, . Valakinek meséltem róla, és ő azt mondta, szeretné megnézni a honlapot. Sajnos nem mentettem el sehova a címét, és bár próbálom keresgélni a megadott emlékek címszavai alapján, nem találom.

A véleményem az, ami a tiéd a honlapról.

2011. aug. 21. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:

szerencséd, hogy öreganyádnak szólítottál :)

gugliztam egy kicsit... bő a termés


[link]

[link]

[link]


az esetleges mellékhatások elkerülése végett használat előtt kérdezze orvosát, gyógyszerészét, pszichológusát :)

2011. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kétfarkukutya part
2011. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!