Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mást is elkerülnek az emberek...

Mást is elkerülnek az emberek ha megtudják hogy munkanélküli?

Figyelt kérdés
Amióta munkanélküli letten az emberek többsége elpártolt mellőlem. Más is tapasztalt hasonlót? Elsősorban azok válaszát várom akik vagy már voltak munkanélküliek vagy azokét akik jelenleg is azok. Köszönöm!
2011. aug. 21. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
barátom téged csak a pénzedért vagy a beosztásod miatt kedveltek! nem pártolnak el az emberek mellől!
2011. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt már olyan időszak, amikor nem dolgoztam, és sokkal több barátom volt, vagy legalábbis többel tudtam tartani a kapcsolatot. Eleve azzal, hogy egész nap szabad voltam, rengeteg lehetőségem volt. Úszni, kirándulni jártam, beültem könyvtárba, megnéztem kiállításokat, múzeumokat stb...
2011. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek: semmilyen komoly beosztásom nem volt, sőt... szóval amiatt biztosan nem, viszont egy kultúrális intézményben dolgoztam, és sok ember megkért ere-arra az önkormányzattól, és azóta meg mióta kirúgtak (a megye megszüntette a státuszomat) azóta elkerülnek. Lehet attól tartanak hogy majd könyörögni fogok munkáért, pedig ez eszemben sem jutott! Másodiknak: ugyanazt teszem amit te, viszont igenis egy-két ember és főleg azok akik pénzesebbek voltak eddig is nálam, elkerülnek.
2011. aug. 22. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
semmi közük hozzá h munkanélküli lettél, magánügyed. aki emiatt nem áll szóba veled, azzal nem is érdemes foglalkozni (kerülhetnek egyszer ők is bajba, saját hibájukból vagy akívül, szóval nem értem miért ilyenek- de ha csak munkakapcsolatok voltak ezek, akkor meg zárd le a múltat és lépj tovább, mert velük a továbbiakban nincs miről kommunikálni), csak összpontosíts a kemény magra, akik még kiállnak melletted, meg hogy legyen újra munkád, a többi nem számít.
2011. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!