Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeptemberben kezedem a...

Szeptemberben kezedem a középiskolát. Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Nem ismerek senkit és nem vagyok az a kimondottam fecsegő fajta :) Félek, hogy nem lesznek barátaim. Mindenki biztat, hogy találok majd olyan embereket akikkel jó lehet a kapcsolatunk. Meg hogy most is vannak barátaim. De mióta a "legjobb" barátnőm elég csúnya dolgokat művelt velem, elárult stb. nincs valami sok önbizalmam :(


Mit tegyek?


2011. aug. 26. 12:34
 1/6 anonim válasza:
Középiskolában 9.-ben általában senki sem ismer senkit. Aki szimpatikus,attól kérdezd meg hogy hívják,ülhetnél e mellette. A többi meg jön magától. :)
2011. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így jártam de rá kellett jönnöm ha magamba fordulok és a múlton gondolkozok akkor sose lesznek barátaim. Ezért próbálok nyitott lenni de nem olyan könnyű mint hittem. Próbálj meg olyan emberrel barátkozni aki szimpatikus. Minden azon dűl el h első nap ki mellé ülsz(a barátok úgy alakulnak ki többnyire h ki mellett ülsz). A közös munka mindig jó hatással van egy-egy kapcsolatra.Ha az iskola szervez gólyatábort akkor arra érdemes elmenni mert akikkel egyszobába kerülsz jóban is leszel. A suliban legyél nyitott az osztálytársaiddal ha tetszik a cipője, ruhája dicsérd meg vagy ha látod h most volt fodrásznál dicsérd meg a haját. Ez jó érzést kelt majd benne.Próbálj magadhoz hasonló emberekkel barátkozni,közös hobbi, sport stb. Rémélem h segítettem.


Próbálj meg bízni az emberekben tudom h nehéz lesz de sajnos ha nem bízol benne akkor nem lesztek jó barátok.

2011. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) sajnos nem lesz gólyatábor

sokat segítettetek, próbálok nyitott lenni, közvetlen

2011. aug. 26. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Géza vagyok, kedvencem a Pokémon és Justin Bieber. És neked?
2011. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
legyél kedves az osztálytársakkal, közvetlen, aki bármiről tud beszélgetni, szóval tartja a többieket, azokat általában kedvelik. de ne csacsogj össze vissza, és tudd mikor kell csöndben maradni :)
2011. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi nektek is!

"Géza" gondolom ezt viccnek szántad :D de amúgy a kedvenc zenekarom a Nickelback, sorozatom pedig az Odaát :)

2011. aug. 26. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!