Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki hogyan készül az iskolakezd...

Ki hogyan készül az iskolakezdésre? Mit csinálsz a nyár utolsó napjaiban?

Figyelt kérdés

Bulizol még egy kicsit? Lazítasz, barátokkal lógsz? Esetelg átnézel néhány tananyagot? Elmész vásárolgatni? Pihensz?


Bármit írhattok, kíváncsi vagyok, ki mit csinál a nyár utolsó napjaiban..

16/L


2011. aug. 27. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

most értünk haza a családi nyaralásról szóval pihenek, csomagolom az apróságokat a családnak barátnőimnek. Hétfőn megyünk a könyvekért, meg egy magassarkút kell hogy vegyünk mert az évnyitón zászlót kísérek, és hosszú rám a szoknya.Aztán a füzetek megvannak csak átlátszó fedő kell, meg füzetcímke, meg tempera és vízfesték, a többi megmaradt tavalyról. Aztán valószínűleg kedden könyveket fedek és utána még németből ismétlek egy keveset. utána már csak pihenek. :)

13L (nyolcadikos leszek)

2011. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Förszt elzúzunk spanokkal bulizni ezt csinálom még pár napig utána pihi lazulás stb és az utolsó napokba átnézem a nehezeket :=)
2011. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én és a barátnőim lemegyünk pár napra a balatoni nyaralónkba. Bulizunk, pihizünk kicsit. :)

15/L

2011. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pihenek, találkozom a barátaimmal, vásárolni már vásároltam - füzeteket, pár tollat illetve egy cipőt, pulcsit őszre.

Még a német kötelezőt el kéne olvasnom, meg lehet hogy átnézem még a tavalyi anyagot azokból a tárgyakból, amikből faktra megyek.

16/L

2011. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

medencézgetek napozok és diétázok aztán kedden nyomunk egy partyt aztán szerdán valahogy beesünk az évnyitóra :)

17L

2011. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyetemista vagyok, nálunk csak 13-án kezdődik a suli. Már most elkezdtem gyászolni a nyarat, mert sajnos nekem most záródik le egy komolyabb, azt hiszem életre szóló élmény az életemben. A nyaramat külföldön töltöttem, hát igyekszem az utolsó napjaimban könnyes búcsút venni a tengertől. Nagyon hiányozni fog, dehát sajnos muszáj hazamenni, nem egész egy hetem van még itt.

Utána még három bulit terveztünk barátokkal szétszórva 13-ig. Már nagyon hiányoznak a közös iszogatások, úgyhogy biztos nagyon jó lesz és le is van zárva a nyár. :)

2011. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!