Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nyáron nem mentem el a...

Ha nyáron nem mentem el a diákigazgatóválasztásos nyári találkozókra kaphatok valamit osztályfőnöktől?

Figyelt kérdés
Osztályfőnökit vagy hasonlót?Miért olyan fontos minden készülődésben részt venni ebben?Mert jó suliban nyilván benne leszek/kell lennem de most nem tudtam elmenni a találkozókra mert facen üzentek sokra utólag jöttem rá a többire meg egyszerűen nem lehetett.De ha elmehettem volna akkor sem mentem volna szivesen de akkor azért elmentem volna!
2011. aug. 28. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk volt olyan, hogy csak a fél osztály ment el... Meg ezt of nem tudja meg, hacsak valami "kedves" be nem árul téged. Akkor meg megmondod, hogy elutaztatok, nem kaphatsz ezért semmit, de még ha lecsesznek érte, az se jogos.


Nekünk kellett videót is csinálni, én abban se voltam benne... Kellett színpadi műsort is csinálni, én ott se léptem fel... Nem kaptam érte semmit :-) Csak akkor kötnek beléd, ha semmiféle munkából nem veszed ki a részed. Én gyártottam egy csomó kis biszbaszt, amiket aztán a "napunkon" beöltözve osztogattam, csakhát én nem vagyok az a szereplős típus, ezt meg tudta is rólam mindenki.

2011. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi mert már itt beijesztettek!Am tuti lesz pár "kedves"beköpős amilyen a viszonyom az osztállyal!De van rá elég indok h miért nem tudtam ott lenni!
2011. aug. 28. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ezek nem kötelező programok, nem kaphatsz érte semmit!
2011. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!