Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted van különbség egy...

Szerinted van különbség egy prostituált és egy könnyűvérű nő között?

Figyelt kérdés

Van pár lány ismerősöm, akik ha valamit el akarnak érni sok mindent megtesznek érte,gondolok itt a szexuális kielégítésre. De igazából nem csak ez a pár lány ilyen, mert ahogy körülnézek ebben az országban nagyon sok nő ugyanilyen felfogású. Van egy céljuk,valami érdekük és ha másképp nem vagy így könnyebben el tudják érni,akkor simán bevállalják.

Legyen az egy albérlet kiadása, egy bukás elkerülése az egyetemen,egy álláshely betöltése stb..

Véleményem szerint semmi különbség köztük és egy prosti között, mert mindegyik tevékenység(szexuális kielégítés) mögött egy önös érdek áll,csak egy prosti a saját szükségletét közvetetten szerzi meg ezzel,vagyis megszerzi rá az anyagi fedezetet,míg egy ilyen nő közvetlenül éri el vele a célját.

Várom a véleményeket.


2011. aug. 29. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
A prostituált ellenszolgáltatásért végez szexuális tevékenységet (mindegy, hogy pénzért vagy más elönyért), a könnyüvérü meg csak a szex miatt. Az általad felsorolt lányok NEM a könnyüvérü kategóriában tartoznak.
2011. aug. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van akinek belefér, van akinek nem. Emiatt akinek nem fér bele az hátrányt szenved bizonyos helyzetekben, de vigasztalódhat az önbecsülésével. Aztán hogyha elég nagyot koppan rájön hogy nem sokra megy vele.
2011. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te kevered a szezont a fazonnal. A könnyűvérű semmilyen ellenszolgáltatást nem vár el a szexért, élvezetből csinálja. A te példáid szereplői ku.rvák, akik nem pénzt, hanem szolgáltatást, előnyt várnak a kefélésért cserében. A könnyűvérűekkel semmi gond nincs, élje ki minden nő magát mielőtt házasságba megy. Sokan elítélik ezt. Én meg azt ítélem el, amikor a nő kevés partnerrel a háta mögött férjhez megy. Hűséges egy darabig, aztán amikor megérzi a b@szás ízét, akkor halálra kefélteti magát, akár gruppenben is. Falun élek, nem példa nélküli, sajnos igen gyakori. 24 vagyok és az én korosztályom is orrba-szájba döngeti a dögösebb középkorú háziasszonyokat. Jól teszik. Azok a nők, akik pedig régebben könnyűvérű életet éltek hűségesebbek, mert már megtapasztaltak sok mindent. Ez a véleményem. Szeretem a könnyűvérű nőket.
2011. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ezek a nők is könnyűvérűek,akiket leírtam. Hogy a te értelmezésed szerint nem azok,hát sajnálom,de nálam a könnyűvérűbe ez is beletartozik hisz könnyen odaadja magát,benne van a nevében.
2011. aug. 29. 08:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a könnyűvérű,aki megkívánja és csinálja. Aki egy buszjegyet kap érte,vagy egy szál cigit,az biz már kurv@.
2011. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha nem lennének vevők a pasik az ilyesmire, akkor ilyen nők sem lennének.

tudod: kereslet-kínálat.

2011. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szerinted könnyűvérűek ezek a lányok, de akkor is prostituálják magukat. Tehát ők könnyűvérű prostik. (van olyan prosti is, aki nem könnyűvérű, aki kényszerből csinálja)

Egyébként én is magam alapvetően könnyűvérűnek tartom, ugyan már megállapodtam, de előtte szívbaj nélkül lefeküdtem bárkivel, akit megkívántam. Soha nem volt vele különösebb problémám. De soha nem szexeltem ellenszolgáltatásért, csakis az élvezet miatt.


Ott tévedsz, hogy szerinted "egy prosti a saját szükségletét közvetetten szerzi meg ezzel,vagyis megszerzi rá az anyagi fedezetet,míg egy ilyen nő közvetlenül éri el vele a célját".

Tökmindegy, hogy közvetlenül vagy közvetve éri el. Mindkét típus prosti. Úgy fogalmazhatnék, hogy aki az élvezeten kívül más ellenszolgáltatásért szexel, az prosti.

2011. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, van! A prosti drága, a könnyűvérű nő meg ingyen van...Juhéé!
2011. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!