Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a svéd lányok?...

Milyenek a svéd lányok? Külső/Belső érdekelne

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szőkék, viszont nagyon jól néznek ki:D:D
2009. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit elborultak, hajlamosak a depressziora.


Jellemzo rajuk, hogy koran vallalnak babat (20 ev korul), nem tanulnak, mert 1. erettsegivel/szakmaval hamarabb elhelyezkednek es nagyon jol keresnek, 2. inkabb a pasikra bizzak az eltartas terhet.


Kulsore: szokek. :)

2009. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én találkoztam párral, de egyáltalán nem mind szőke. Ugyanúgy festik a hajukat és vannak köztük discocicák, emok meg minden.

Belsőre is különbözőek, de elég hűvösek távolságtartóak még akkor is ha barátkoznak akkor is vannak kis titkaik. És el vannak egymással, nehezen tud egy új ember beilleszkedni a társaságba, mert ők már jól elvannak együtt.

Emellett sokan eléggé el vannak szállva maguktól és lenéznek pl. minket mert mi nem lakunk olyan szép helyen, mint ők. Persze az tetszik nekik, hogy nálunk lehet ész nélkül piálni, meg cigizni :)

De ismertem egy aranyos szőke, szürke szemű csajt, ő nagyon kedves szerény (svéd) lány volt.

2009. ápr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
49%
Bulikba kozvetlenek , amugy picit tavolsagtartoak (tapasztalat)
2010. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
50%
beképzelt a legtöbb...isznak, cigiznek, és ahogy már elöttem írták nem túl barátságosak...vagyis nehézz egy baráti körbe bekerulni...maguknakvaló mind...kinézetre megmind ugyanolyan...a hajukat ugyanúgy vágják, és jellegzetes kocka fejuk van...elsö ránézésre még szépek is, de ne menj közelebb hozzá mert lehet megijedsz, föleg ha lemossa az 5 kg festéket a fejéröl...(tisztelet a kivételnek, ami nem sok van)
2010. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
K.va régi a kérdés, de azt megkérdezném, hogy mé', az átlagos magyar lányok nem beképzeltek, hamisak és nem hordanak 1mm-es maszkot az arcukon és nem várják el, hogy mutasd a pénzt? Naugye!
2011. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ismerj meg és megtudod!:D
2012. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!