Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szalagavatón kötelező táncolni?

Szalagavatón kötelező táncolni?

Figyelt kérdés
kötelező részt venni a táncban (osztálytánc, párostánc?)? vagy ez inkább iskolafüggő? én nem szeretnék táncolni :P
2011. aug. 31. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, de azért menj el. Nekem is volt ilyen osztálytársam, aki nem akart táncolni, aztán a próbák alatt rájött, hogy ez neki mégis tetszik. Az utolsó pillanatban csatlakozott és szétcsapta a koreográfiát teljesen. Hidd el, amikor elkezditek csinálni, meg fog jönni a kedved :)
2011. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sulifüggő, nálunk kötelezővé tették. Én sem akartam táncolni, nagyon nem, de végülis jó volt. :)
2011. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem táncoltam az enyémen, de lehet, hogy ez iskolafüggő. Nálunk kötelező lett volna, de én anyagi okokra hivatkozva megbeszéltem az osztályfőnökömmel, hogy a spórolt pénzemet inkább majd az egyetemre költeném, nem egy kölcsönzött ruhára. Nagyon rendes volt, megértette és nem kellett táncolnom.
2011. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt egy valaki, aki nem akart táncolni, ő kezelte a fényeket.
2011. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem kötelező, nálunk voltak többen is, akik nem táncoltak.
2011. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, én sem táncoltam. :)
2011. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azok számára, akik külföldön öregedtek meg, mondjátok meg: mi az a szalagavató ?
2011. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó éves középiskolásokra tűznek egy kis kék szalagot,hogy mettől meddig jártak az iskolába,és csinálnak köré egy műsort,ahol minden végzős osztály táncol.
2011. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A végzősök az utolsó évben szalagot hordanak a ruhájukon, amin az iskola neve szerepel. Azt jelképezi, hogy ez az utolsó évük az iskolában. Régi hagyomány.

Ennek a szalagnak a feltűzése ünnepélyesen, szokásosan osztálykeringővel és valami más, "dilis" tánccal egybekötött rendezvényen történik, amin a szülők, rokonok is jelen lehetnek.

Nagyjából ennyi. :) Én nem voltam oda érte. :P

2011. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!