Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi előnye van szépnek lenni?

Mi előnye van szépnek lenni?

Figyelt kérdés

Mindig csak azt hallom, hogy mindenki irigykedik a nála szebbre, szerintem csak átok az egész:(

Kicsiként elraboltak, molesztáltak, mikor meg tizenegynéhány éves voltam, akkor cigányok pénzért akarták, hogy elégítsem ki őket, rákövetkező évben meg apám kezdett el molesztálni. Egyetemen meg lehetetlenné tették azt, hogy bejárjak, mert egy háborodott folyton zaklatott, részmunkaidős munkahelyeimen meg előbb utóbb kiközösítenek, csak női társasággal tudtam együtt lenni. Két helyet is ott kellett hagynom, mert az ottlévők közül volt, hogy valaki elkezdett szerelmes levelekkel zaklatni, aztán meg mikor bent voltam, nem tudott rendesen dolgozni, Más munkahelyeimen vendéglátóiparban volt, ott pedig folyamatosan csak ajánlatokat kaptam vendégektől. Tömegközlekedésen meg volt, hogy bevártak, és hazafelé menet zaklatott valaki ismerkedés céljából. Volt olyan is, hogy valaki egy vidéki barétnőmön keresztül nyomozott ki, és keresett meg.

Ezek miatt meg szép lassan pánikbeteg lettem, most meg már ott tartok hogy lassan a lakást sem tudom elhagyni.


2011. szept. 1. 18:24
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
51%
költözz tanyára, ott nincs aki zaklasson :)
2011. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
74%

Én nem hiszem el amit leírtál! Ilyen nincs hogy valakit ennyi minden érjen..

elraboltak,molesztáltak..szinte mindenki molesztál,zaklatnak, erőszakoskodnak stb..Ilyen nincs..Csak egy történik meg és onnantól kezdve már másképp is áll az ember ezekhez a dolgokhoz..

Élénk a fantáziád nagyon,,

2011. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
44%
Ezek a sztorik... Nem lehet, hogy kicsit kevésbé kihívóan kellene öltözködnöd?
2011. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
68%
Ha gyerekkorodban nem történtek volna ezek a szörnyűségek, akkor pozitívan élnéd meg. Ki is használhatnád az előnyeit.Egy szép ember jobban tud érvényesülni.
2011. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
77%
A szépség egy fegyver, ha van hozzá eszed is, előnyhöz juthatsz vele, ha nincs, akkor téged pusztíthat el...
2011. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
51%

privátban küldenél képet nagyon kíváncsi vagyok h hgy nézel ki :D:D

14/L

2011. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
65%
Én sem hiszem hogy ennyi minden megtörtént. Amúgy meg igen is jó szépnek lenni. Talán azon kívül h. dekoratív vagy, a viselkedéseddel is kivívod azt hogy így bánjanak veled.
2011. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
73%
Újra végigolvasva tényleg hihetetlen, én nem hagynék ott egyetemet, munkát, mert zaklatnak, hanem intézkednék helyette. Cigányok közé, hogy kerültél, miért nem szóltál valakinek? Ki rabolt el?
2011. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj :D
2011. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
58%

Akkora kamu amit írtál. Ráadásul ökörségeket hordtál össze.

" cigányok pénzért akarták, hogy elégítsem ki őket, "

Mivannnnnn?????


A cigány fizetett neked hogy kielégítsd őket??

Milyen cigány?? Azok sosem fizetnének!

2011. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!