Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindenhol ilyen gerinctelen...

Mindenhol ilyen gerinctelen férgek az emberek vagy csak magyarországon?

Figyelt kérdés
elegem van már hogy mindenki hazudozik, beszólogat, meg paraszt hülyék az emberek, el kéne költözni, sz@r ez az egész ország ahogy van! szerintetek hova érdemes menni és mennyit gyűjtsek hozzá?
2011. szept. 2. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%

ugyanígy gondolom ahogy te.. mindenhol bunkó parasztokat lát az ember! felszállok a BKV-ra és előttem mögöttem mellettem egy-egy bolond ül. kés van náluk, vagy valamilyen rettentő dolog (kanál, gumikacsa, stb.), beszélnek, kiabálnak.. kb már félek bemenni egyedül.. az aluljáró teli van csövesekkel.. persze nem mondom hogy külföldön nincsenek ilyenek, mert vannak bizonoys negyedek, kerületek ahol vannak.. de egész Magyarország ilyen.. én is elhúzok amilyen hamar csak lehet gyorsan elmegyek gimnáziumba aztán egyetemre itthon vagy ha sikerül akkor már külföldön és kiköltözöm..

a szegényebb országokba nem érdemes menni (Ukrajna, Szerbia) de minden "híes" ország jó: Francia, Belgium, Svédo, Anglia, Svájc, Ausztria, Németország, Írország, stb.)

2011. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Hát, az biztos, hogy itt a mentalitás is le van amortizálva valami miatt.Nyilván más országban is vannak "parasztok", de meglátásom szerint kevesebb arányban.
2011. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
kés, kanál, gumikacsa??
2011. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Ti összekeveritek a söpredéket az emberekkel. Külsőre eléggé hasonlítanak!
2011. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hát aki csak magába beszél mert beteg vagy valami az más de odajön, kötözködik, verekedik, ellopják a nyakláncom, meg ott sétálnak a bicikliúton meg engem elütnek, meg odahánynak fikáznak sz@rnak mindenhova, meg akik a barátaid állítólag mindent megtesznek hogy tönkremenjen a párkapcsolatod, meg állandóan mindenki rosszindulatú meg gúnyolódik... mi ez emberek??? komolyan ha a barátaim nem lennének akkor megőrülnék, de már így is arlig bírom
2011. szept. 2. 19:23
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Mikor emigrálsz?
2011. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

ma 19:08


Hány országban laktál eddig hosszabb ideig és mérted fel az emberek "paraszt"-ságát?

2011. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Ahol élek ugyanez van.
2011. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

A szegenyseg, a nelkulozes, a bizonytalansag az, ami ezt valtotta ki az emberekbol, de nem jelenti azt, hogy ennek feltetlen igy kene lennie, mert valoban dobbenetes, ami manapsag tortenik az orszagban, hiszen lenne egy masik lehetoseg is, amikor az emberek osszefognak, es segitik egymast, s nem anyagilag, de legalabb egy kedves szoval, egy mosollyal!

Ezt kulfoldon valoban nem tapasztaltam En sem. Mo-on a sima ABC-ben, de az uzletekben is az eladok mogorvak, ingerultek, s nem beszelve a stilusokrol, a modorrol. Ez a minimum lenne, hogy ott kedvesek lennenek...

2011. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom kérdező, hogy miért vagy gerinctelen féreg, miért hazudozol, szólogatsz be, mitől vagy paraszt hülye, de szerintem is el kéne költöznöd.
2011. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!