Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik a ballagási...

Hogyan zajlik a ballagási fényképezkedés?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy jövőhét kedden lesz a ballagási fényképezkedésünk. Kicsit tartok tőle, mert meg lesz csinálva a hajam meg a sminkem is, d e félek, hogy mégsem lesz jó a kép, én meg nem szeretném ha valami béna kerülne ki a tablóra. Mit mondd ott a fényképész? Rendesen megmondja, hogy döntsem a fejem jobbra vagy balra, vagy fényképez úgy, ahogy jólesik, és nem érdekli az, ha esetleg előnytelen?Kb meddig tart amíg lefotóz?

A válaszokat előre is köszi: Szandi

L/14


2009. ápr. 21. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen a fotós, van aki tisztességesen megcsinálja van aki kattint egyet és azt mondja kész.

Gondolom az egész osztályt ő fogja fotózni és remélhetőleg csinált már előtte is ballagási képeket.

Több beállításban is fog képeket csinálni és a nyers képekből kell majd Neked kiválasztani, hogy melyik kerüljön a tablóra illetve melyikből mennyit rendelsz.

2009. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Ugyanígy izgultam én is nyolcadikban, majd idén szakközépiskolában is, mint te, de felesleges. Egyrészt (nem hiszed most), de az általános iskolás fotóddal nem fogsz törődni később. Rengeteg olyan iskola van, ahol nem is csinálnak ilyet. De hidd el a fotós normális lesz. Mondani fogja, hogyan "pózolj", hogyan ülj, tartsd a vállad, fejed, mosolyogj, és több képet is fog csinálni. Általánosban még megkaptuk papíron, és úgy kellett választani (idén szakközépben, már ott nagy monitoron válogathattunk, és ha nem tetszett még csinált 10-12 képet). Ne aggódj. Én is féltem, de hidd el jól fog sikerülni a kép, csak légy természetes.

2009. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinálnak majd kb. 4-5 beállítást (egyik oldalt, másik oldalt, hátranézve stb...)Nyugi a fotós be fogja "állítani" az arcodat, majd mondja, hogy most egy kicsit így vagy úgy csináld! Én utálom a rólam készült képeket, nem vagyok fotogén, de a ballagási tablóképemet nagyon szeretem, jól sikerült!
2009. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8.-ban tabló? ilyen van? nohát :D
2009. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem természetes maradni, és nem görcsölni rajta.Majd lesz valami:D
2009. ápr. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!