Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért akar mostanában minden...

Miért akar mostanában minden tinédzser celeb/erőltetett művész lenni?

Figyelt kérdés

egy csomó ilyet ismerek,egy kicsit irritáló,főleg a második kategória,mert ők általában olyanok,hogy "úú akkora művész vagyok,hogy akkorát a világ még nem is látott" aztán,hogyha megkérdezed valami olyan dologról,amibe azthiszi,hogy jártas kiderül róla,hogy szart se tud.

illetve van a második kategória,amikor rajzol 3 kört,meg 1 szívet,ezeket elrendezi valahogyan,belemagyaráz valamit,és azt mondja,hogy szerinte művészi:/


persze,lehet,hogy bennem van a hiba,de akkor min kéne változtatnom?


2011. szept. 8. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sok agyilag zokni azt hiszi hogyha alkot egy olyan dogot ami neki tetszik, és nem is nézi ki magából akkor azthiszi hogy ő egy zseni. Ez rohadtul nem így van, nem te vagy a selejt. Sokan olyan buták hogy azt is művészinek tartják ha egy mosolygós fejet rajzolnak.....
2011. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs kedvük tanulni és dolgozni.
2011. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert feltűnési viszketegségük van.
2011. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Ha én rajzolok valamit ami nekem tetszik és én látok benne valamit, amit a többiek nem, akkor az számomra művészi.

Neked a gondod azokkal van, akik elvárják, hogy művészként tekintsenek rájuk.


"aztán,hogyha megkérdezed valami olyan dologról,amibe azthiszi,hogy jártas kiderül róla,hogy sz@rt se tud"


A művészek általában sz@rt sem tudnak, de tényleg, csak szórakoztatják magukat írással, festéssel stb, és ez nekik tetszik, ha másoknak is tetszik, akkor híres művészek lesznek.


Én is írok, és ha elolvasnád az írásaim azt mondanád, hogy tele van ellentmondással, ráadásul egy bunkó s*ggfej is lennék azok alapján amiket olvasnál, pedig pont ez a lényege, hogy az élet egy mindenre kiterjedő ellentmondás és ez nekem tetszik leírott formában, de soha nem vártam el, hogy művésznek nevezzenek. :D

2011. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A "tinédzserek" (én inkább a "tizenévesek"-et használom) nagy része minden korban az éppen aktuális divatot követi, hogy ne lógjon ki a sorból, ne maradjon egyedül, "menő" legyen és figyeljenek rá.


Mivel most az individualizmus a divat, mindenki "művészlélek" akar lenni, és mivel a csapból is a hülye médiasztárok folynak, rájuk is akarnak hasonlítani. Ennyi az egész. Ők birkák, ezzel pont azt6 bizonyítják, hogy semmi egyedi nincs bennük és főleg nincsenek elveik. Ezek azok, akik beállnak a sorba, amikor cigizésre, ivásra, öltözködésre, zenei ízlésre életszemléletre kerül a sor. És ezek nem fognak sehova jutni. Ha te nem ilyen vagy, ez a tudat tartson életben. Lehet, hogy kevesebb kapcsolatod lesz, de jobban át fogsz látni mindent az életben.

2011. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!