Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik lennél ha választani...

Melyik lennél ha választani lehetne?

Figyelt kérdés
Egy olyan, lelki értelemben torzszülött, aki a gyűlöleten kívül semmi mást nem képes érezni , tehát se szomorúságot, se örömet, se félelmet, se szánalmat se empátiát, és erkölcsi érzékkel egyáltalán nem rendelkezik, aki azonban soha NEM SZENVED, mivel nem is képes rá (hiszen olyan mint egy gép)? Vagy olyan lennél, aki ugyan, a körülményei és a sorsa folytán szinte állandóan szenved, viszont érzelemvilággal és erkölcsi érzékkel rendelkezik, és képes megőrizni szenvedései közepette kulturált, pozitív emberi mivoltát?
2011. szept. 9. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik se. Maradnék az, aki most vagyok: civilizált ember, aki nem szenved.
2011. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1.
2011. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tomóceusz Katatiki vagy Gyugyu? Csak nem az Ötödik pecsét ihlette a kérdést? :) Sokat filóztam már ezen, de nem jutottam dűlüre.
2011. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dűlőre
2011. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első (bár közel is állok hozzá, be kell, hogy valljam)
2011. okt. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!