Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felétek vannak elektromos...

Felétek vannak elektromos goth-ok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ceruzaelemmel működnek? mit ki nem találnak már a játékszakmában! biztos megnyomod a hasukat, és elkezdenek énekelni egy cure számot
2011. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az meg mi?
2011. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ilyen ö" izé (érdekes) stílusú egyének.

Én csak elektromos goth-oknak hívom őket.


http://www.youtube.com/watch?v=Zsd5CMzpfys


Ezt körülírni máshogy nem tudom bocs :)

2011. szept. 10. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt Óbudán még nem láttam
2011. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
micsoda?
2011. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Errefele nem hogy 'elektromos' gothokat,de még gothokat,sőt rockereket se látni.Itt a legtöbb egyén plázapics@ vagy szolisköcs*g,szóval egyedül vagyok.:(

14/L

2011. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenki diszkópatkány már újabban??

Akkor jól elterjedt Magyarországon ez a divat is kiszorítva a többit. Én már errefelé egyre érdekseb egyéneket látok ez valószínűleg jó hír.. De nem hiszem hogy rossz:D

Legalábbis az alsó hozzászóló szerint is már unalmas látni azt a sok egyforma sablon egyént. Megjegyzem szerintem is unalmas. Olyan ez most mint pár5-6 éve szinte mindenkinek géphaja volt és egy kaptafára az is.

utoljára gyerekoromban volt ilyen állítólag mert mikor elősször leadták a terminátort meg a rambó amerikai mozifilmet mindenki bőrkabátban napszemüveggel vagy terepgatyában piros fejkendővel járkált. :D

Ez most is már a helyzet megint ugyanienné vált. Én meg ha látok egy bármilyen másforma egyént rendesen pihenteti a szemem :D

2011. szept. 17. 19:05
 8/8 anonim válasza:

Utolsó vagyok.:D

Ma csoda történt mert láttam egy csoport metálost a városban,lehettek vagy hatan-heten.Megkérdezték tőlem hol van a legközelebbi kávézó és elkezdtünk beszélgetni,kiderült h csak egy turistacsoport tagjai sajnos.Egész délután együtt császkáltunk a városban,tök jó volt.:D

2011. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!