Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, h amióta nincs...

Miért van az, h amióta nincs facebookom, azóta az ismerőseim legjava nem is tartja velem a kapcsolatot? Pedig az emailem meg a telkószámom is ugyanaz, nem változtattam meg ezeket az elérhetőségi vonalaimat.

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Akkor legyen neked is, bár ilyen ismerősök talán nem is fontosak.
2011. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
84%
azért mert a való életben nem érdekled őket. ha meggebedtél volna előttük az sem. hidd el ezek senkik. nem a barátaid.
2011. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Látod, ebből venni észre, kik gondolják komolyan a veled való kapcsolatot, és kik nem... Az előbbiek / a kevesebbek / fent maradnak a rostán, az utóbbiak kihullanak. Sose sajnáld.
2011. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
látod, így kiderült, hogy az ismerőseid közül te vagy a legnormálisabb :)
2011. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Én nehezen tudok kapcsolatot tartani, és nekem egyszerűbb egy ilyen közösségi oldalon, mert mindenki egy helyen van.

Sokat vagyok fenn, mert ott levelezek a legtöbbet és ott mindig beugrik, hogyha valakivel rég nem beszéltem, írtam, akármi.

Lehet szánalmas vagyok ezért, de nekem megkönnyíti az életem.

Lehet sokan így vannak ezzel, nem jó, de ez van sajnos.

2011. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Ismerőseid, nem barátaid. Ott könnyebb kapcsolatot tartani, miért lenne gáz regisztrálni, nem kér enni, viszont egyszerűbb lenne szem előtt lenni.
2011. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideje, hogy a facebook után most az ismerőseidet is lapátra tedd. Én a középiskolai barátaimmal 20 éve tartom a kapcsolatot. Négyen iwiwen vagyunk, ketten facebookon is. Ez a két csatorna, amin nem tartunk kapcsolatot minden egyéb módon igen. Na, ez a barátság.
2011. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
nem voltak igazi barátok.ha meg nem barátok voltak,hanem ismerősök,akkor meg az emberek már lusták ahhoz,hogy a legegyszerűbbb módon kívül vhogy keressék az embert.
2011. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy fontos nekik. Na ezért nem kell a fészen élni az életed ,ahelyett hogy a személyes kontaktot részesítenéd előnyben.
2011. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!