Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fel tudok jelenteni vkit apeh...

Chrisstian_ kérdése:

Fel tudok jelenteni vkit apeh bácsinál név és bankszámlaszám alapján?

Figyelt kérdés
Régebben sokat torrenteztem, és béreltem is hozzá seedszervert, de mostanában már eléggé leszoktam róla és szerverem sincs már egy ideje. Az előbbiekből kifolyólag elég sok seedszerveres tag van fent msn-em. 7-én rámírt az egyik, h kell-e seedszerver. Írtam neki, h nem, mert mikor volt sem nagyon használtam. Erre erősködni kezdett, h ilyen meg olyan kedvezményt tud adni, ha még ma (7-én) utalok 5 ezret, amit meg is tettem. Az óta nem jelentkezett és szerintem le is tiltott. A befizetéshez megadott egy nevet és egy számlaszámot, ha egy kis kellemetlenséget szeretnék neki okozni, kinél lehet vagy érdemes bemószerolni?
2011. szept. 15. 19:29
 1/1 anonim válasza:
szerintem azért nem érdemes senkinél sem bemószerolni mert a torentezés és a seed szerver sem éppen legális szóval ha rajta csattan az ostor magával ránthat téged is
2011. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!