Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek illetlenség...

Szerintetek illetlenség lenne, ha nem mennék el az osztálytalálkozónkra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Októberben lenne a régi általános iskolai osztályommal a 10 éves találkozónk.Annyi a probléma,hogy anno rengeteg bántást és megalázást kaptam sok embertől,ráadásul olyan volt tanárom is ott lesz,akit még mindig szívből gyűlölök ennyi év után is.
2011. szept. 18. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne illetlenség? Nem kötelező.

Ha úgy gondolod, hogy nem éreznéd jól magad, ne menj.

2011. szept. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy az lenne.

Nekünk most volt 4 év után (tudom, nem 10 év, de szerintem jelenleg annyira mindegy), és az volt, hogy a nagypofájúak egymásnak mesélgették a balhés ügyeiket, meg minden olyat, amire egy lázadó 14-15 éves lázadó kamasz büszke lehetne, de egy 18-19 éves ember inkább csak úgy gondolna vissza, hogy "milyen meggondolatlanok is voltunk:)".

És persze, sokan vevők voltak arra, hogy ki mennyiből bukott meg, kinek mennyi igazgatóija van. Meg az a töménytelen pia is.

Akik anno szivatva voltak és nem jöttek el, ezekről az embereknek a részéről meg lettek említve, hogy "de kár hogy nem jöttek el, lehetett volna kinek beszólogatni". Ezzel arra akarok sértődni, hogy -ha nem sértődsz meg- szerintem egyáltalán nem kíváncsiak rád, ha csak boxzsák voltál. És te se menj el, felesleges olyan emberekre az időt pocsékolni, akik csak beszólogatni és megalázni tudnak másokat.

2011. szept. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel arra akarok utalni*


De hülye vagyok, bocsi :DDD

2011. szept. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se mentem el, és nincs lelkiismeretfurdalásom. Azzal a néhány emberrel akiket kedvelek, amúgy is találkozunk időnként.
2011. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!