Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell egy 26 éves srácnak...

Miért kell egy 26 éves srácnak ilyen hirtelen meghalnia?

Figyelt kérdés

26 éves. Látszólag teljesen egészséges, soha semmi gondot nem találtak nála az orvosok sem. Szívesen sportolt. Vidám, okos, mindenki szerette. Barátnőjével két éve együtt voltak és imádták egymást, eljegyzésre készült. Egy nap ment haza munkából, barátnője otthon várja, vacsorával lepte meg, arra gondol milyen szép lesz az este és a következő napok. Erre csak a hírt kapja. Összeesett. Infarktus. 26 évesen. Három hete történt. MIÉRT? MIÉRT? MIÉRT?


Van igazság ezen a földön? Ha létezik egy olyan erő, ami igazságot szolgáltat, jóságos, akkor ez hogy a fenébe történhetett meg? Ha a természet annyi csodálatos dolgot képes létrehozni, akkor miért tud ennyire ocsmány és undorító lenni? Miért nem lehet normális orvosi vizsgálatokat elvégezni, amelyeken kiderülni ha egy 26 évesnek ekkora baj van a szívével? Túl lehet ezen jutni egyáltalán??


2011. szept. 18. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú és kegyetlen. Remélem minden rendbe jön. :'(
2011. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Iccy válasza:
100%
:(
2011. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, h tul lehet-e jutni. En olyan embert ismerek (ismertem), aki 34 evesen halt meg, 2 honappal azutan, h sulyos betegseget diagnosztizaltak nala. 3 pici gyermeket hagyott maga utan. Nagyszeru ember volt, orvos letere nem volt penzhajhasz es kedves volt. Vajon az o csaladja est hogy eli tul. En mindig egszsegesnek ismertem. Mikor meghallottam a hirt, akkor azt hittem, h valaki csak egy rossz trefat uz.
2011. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen az élet. Szomorú, hogy a rendes emberek mind meghalnak korán, akiket meg legszívesebben egy kanál vízben megfojtanál az meg eléldegél 120 évig és szívja a véred.
2011. szept. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Azt hiszem, ezekre a kérdésekre nincs válasz. Nincs válasz a miértekre. Hogy túl lehet -e jutni valaha is ezen? Nem. A szív örökké gyászolni fog.
2011. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mostanában sok egészségesnek tűnő sportoló hal meg infarktusban. De lehet,hogy stressz okozta a halálát. Sajnálom szegényt.
2011. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Erre csak isten tudja a választ.
2011. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nem tudjuk a napot és az órát, amikor menni kell. Én a magam részéről egyébként inkább ilyen halált szeretnék, mint valami hosszú kínlódást. Azt végignézni is szörnyű, elhiheted. Ez a "jó" halál kegyelme.
2011. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Isten nem létezik.
2011. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igazság nincs a földön, ez biztos.

Szinte mindig A JÓK MENNEK EL !!!!!


Valószínűleg azért, mert mennie kellett, várták már máshol. Esetleg, a "küldetését" teljesítette már úgy, h más nem tudott róla, vagy még maga sem...


A betegségek szörnyűek.. Én sem értem pontosan ezeket a dolgokat!! Bízz benne, hogy ennél a világnál már egy sokkal szebb és jobb helyen van !!

2011. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!