Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A rockerek/metálosok használna...

A rockerek/metálosok használnak dezodort? És borotvát az intim helyeken?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 15:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
igenigen
2011. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

Az igénytelen emberek nem használnak dezodort.

Az intim borotválkozás meg mindenkinek saját dolga. Ez nem stílustól függ. Gondolkozz már egy kicsit mielőtt hülye kérdéseket teszel fel.

2011. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
A rockerség nem egyenlő az igénytelenséggel. Persze előfordul, de ez az egyéntől függ,nem a stílustól.
2011. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

"Az igénytelen emberek nem használnak dezodort."


Azért kérdeztem így. Nem akarok senkit megbántani de róluk jut eszembe az igénytelen szó. Meg általában elég büdösek is. Ezért kérdeztem.

2011. szept. 20. 15:40
 5/27 dag ***** válasza:
86%
Én rocker vagyok és igényes! Az öltözködésem is izléses, néha használok dezodorokat, de nem mindig mert nálunk van szappan!
2011. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Skizofrén atya 1992 válasza:
90%

miért kéne borotválni az intim területeiket?

lehet 1 partikö,csög is izzadságszagú, de úgy néz ki mint 1....ááá mind1

2011. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Én rocker féle vagyok, és igen, használok dezodort, és parfümöt is. Meg szappant. És szinte mindenhol borotválom magam. Mondjuk én lány vagyok.(: De egy pasinak minek kéne borotválnia az intim részeit? Akár rocker, akár nem, egy pasinál az semmiképp nem igénytelen ha szőrös.
2011. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
40%
Minek használna? Fürödni sem szoktak, jobb napjaikon a levetett zoknikkal dobálóznak, ami olyan kemény, hogy feltöri a betont. Persze a kocsmában, meg a koncerten úgyse nézi senki, hogy retkes a nyaka, meg büdös csimbókban lóg a hónalj, meg fanszőre! amúgy némelyik még segget sem töröl, direkte betyárkörtéket növeszt, azzal adja a csörgő aláfestést táncoláskor!
2011. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Felejtsétek már el ezt a "rocker=igénytelen"t... szánalmas.
2011. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi errővel mondhatjuk azt hogy a diszkosok meg buz*k mert ròzsaszínbe járnak. Ez kurv*ra nem stílus kérdése. Aki meg ehez kapcsolja annak az agyi szintje 0...


20/f

2011. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!