Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezzel most mit akarhat? Többi...

Ezzel most mit akarhat? Többi lent

Figyelt kérdés

jóba vagyok(voltam) egy sráccal aki a sulimból ballagott


én 13 éves vagyok ő meg 16


és régen sokat beszélgettünk meg minden,de utána olyanokat kezdett el mondani hogy látott rólam féjszbúkon egy képet és hogy jó ronda vagyok o.O


erre letöröltem meg minden,aztán vagy 1-2 hónap múlva megint bejelölt és elmondta hogy bocsánatot akar kérni mert csak azért mondott olyanokat mert hogy én is mondtam neki ilyeneket :O


az egyik az hogy én egy rohadt szóval nem mondtam neki semmi sértőt,a másik meg az hogy aha persze,csak hónapok után jut eszébe bocsánatot kérni? -.-


de végül kibékültem vele és beszélgettünk,de utána megint elhanyagoltuk egymást ....


és most megint irkál nekem msn-en és tudja hogy kiközösítettek régen a suliban,ezért olyanokat ír hogy "Milyen volt a napod? ....haverok?? XDDDDD " meg olyanokat is szokott hogy "Jajj nagyon szép vagy ... xdddddddd" pedig direkt tudja hogy azért közösitettek ki mert állitólag kib.szott ronda vagyok ...


szerintem nem is vagyok ronda ... jó nem vagyok egy szépség de azért nem is vagyok olyan bűnronda! :O


de ez most tök mindegy


szóval szerintetek mit akar ezzel hogy ilyeneket mond? pedig direkt tudja azt is hogy ezekkel tényleg kúrvára meg tud bántani ...


mondjam meg neki hogy húzzon a p.csába? már elegem van ...


13l


2011. szept. 20. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Én az ilyet már rég elhajtottam volna.Nem tudja mit akar ezért ír hülyeségeket.Vagy csak azzal szórakozik hogy ő idősebb és szivathat.Ne foglalkozz vele.Tapasztalat... 14L
2011. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi :)


mondjuk igen,ez meglehet :||

2011. szept. 20. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Vak vezet világtalant!!!! :D
2011. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!