Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem érti (k) meg, hogy...

Miért nem érti (k) meg, hogy nem tudok mesét írni?

Figyelt kérdés

Szeretek rajzolni, és gyakran rajzolok állatokat népviseletben vagy épp valami emberi tevékenység, mondjuk favágás közben. Akik ezeket látják, mindig kérdezik, hogy "És van valami története?", "És miről szól a mese?". Találgatok ki történeket magamnak, le is írom, de amikor eszembe jut, hogy átírjam gyerekmesévé, akkor borzasztó bugyuta lesz.

A történeteimet nem szívesen mutogatom, de a nagyi kierőszakolja, hogy ne rejtegessek előle semmit, amit írok, és mindig mondja, hogy "De hát ezek nagyon meseszerűek, mi az az elf, ezt te találtad ki?". És közben olyan hangsúllyal, mintha épp most járnék az óvoda kiscsoportjába, holott elmúltam húsz.

Nem arról van szó, szeretem a nagyit, aki nem az a kötögetős, hanem inkább a kötözködős fajta. De miért nem érti meg, hogy nem megy a meseírás kisgyerekek, meg a nagyközönség részére, csak azért, mert a családban valakinek, valamikor megjelent valami novellája az újságban.


2011. szept. 20. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
mi az az elf, ezt te találtad ki? - :D
2011. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nagyik már csak ilyenek. :) Az enyém még nevet is adott a fantasy figuráimnak, amiket sokszor csak úgy, hirtelen ötlettől vezérelve rajzoltam.
2011. szept. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is így van h minden baromságot meg akarnak indokoltatni. Pl miért ezt a ruhát veszed fel.

Mondd neki h nincs történet, egyszerűen csak 1 rajz.

2011. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!