Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám segíteni az...

Hogy tudnám segíteni az indiánokat?

Figyelt kérdés
Sajnálom őket... gyerekkoromban imádtam az indiános filmeket (most se vagyok felnőtt 18 :) ) és esetleg a pénzen kívül hogy tudnám őket segíteni ? Szeretném bár tudom sose lesz ismét az övéké amerika
2011. szept. 21. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
A számla számom meg adhatom:Tollas Winettu.
2011. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy meg,megvennének kilóra.
2011. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Küldj nekik pénzt, majd poénból visszaküldenek 1 millió dollárt :D

Nem hallottál még az indián kaszinókról? :)... milliomosok...

2011. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miert sajnalod oket? Mert a gyarmatositok anno leoltek a bolenyuket meg pipadohanyzacskot csinaltak a nemiszervukbol? (Gondolom ilyen meg ehhez hasonlokat olvastal indianos konyvekben, nem? Mert en igen:)


Az indianok koszonik szepen nagyon jol el vannak. Van kulon kis rezervatumuk, sajat rendorseggel, nehol sajat kozigazgatassal, bizonyos segelyekre es egyeb jutattasokra jogosultak csupan hovatartozasuk miatt es igen, ok letesithetnek kaszinokat amibol eleg szep bevetel van, szoval mibol gondolod, hogy segitsegre szorulnak?


Szerintem a foti gyermekvaros lakoi nagyobb hasznat vennek a segitsegnyujtasodnak!

2011. dec. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 /Anita_'94/ ***** válasza:

Elszívod Szilaj Bölénnyel a békepipát és együtt felkutatjátok Winnetou végrendeletét. Tudod, amit Santer összetépett...

Vagy felkeresed Csingacsguk sírját és kijavítod a nevét, amit elírtak.

Esetleg magadhoz veszel szerszámokat és megrongálod a vasparipa sineit, hogy ne tudjon még több sápadtarcút szállítani a földjeikre.

2011. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Buta, szar hozzászólások. Kedves kérdező, igazán nemes, aranyos a hozáállásod. Az előttem szólókkal ellentétben azt kell mondjam, nagyon nincsenek jól az indiánok Amerikában. A nagy demokratikus USA-ban diszkriminálva vannak, és az öngyilkosság, alkoholizmus, drogfüggőség, és egyéb mentális betegségek keményen érintik őket. A rezervátumokban annyira nem meseszerű az élet, míg a kaszinóműködtetés sem érint mindenkit.. Szerintem pénzzel semmiképp, de mással tudsz segíteni. Maradjon meg az érdeklődésed ez iránt a csodálatos nép/kultúra iránt, és keress az interneten kapcsolatot velük. Beszélgess, és mutasd ki feléjük a szereteted és érdeklődésedet az életük iránt.
2012. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt érdemes végighallgatni: https://www.youtube.com/watch?v=4ZTu5IX8J-M
2012. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt meg méginkább, és akkor döntse el mindenki, milyen az élet a rezervátumokban: https://www.youtube.com/watch?v=JdwMQR9XMIQ
2012. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!