Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a házad előtt...

Mit szólnál ha a házad előtt szemetelne egy kisebbségi?

Figyelt kérdés
Tegnap délután megállt a házunk előtt egy autó, volt benne 3 cigány férfi. Elromlott a kocsijuk és olajat töltöttek bele egy flakonból. Beleöntötték, erre a kocsi mellé ledobták az öveget + a kocsi minden szemetét a házunk elé dobták. Kaptunk üdítősüveget, chipses zacskót, szalvétát, cigicsikket, energia italos dobozt. Szépen ahogy állt az autó kidobták mellé, beszálltak és elmentek. Annyira mérges lettem, hogy legszívesebben megkérdeztem volna hogy bzdmeg otthon is ezt csinálod? Dehát igen, ezt + akkor még én jártam volna rosszul mert majd visszajönnek megverni, így kénytelen voltam takarítani utánuk. Mi magyarok takarítunk utánuk. Szörnyű.
2011. szept. 22. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
És miért merik megcsinálni? MErt mindig azt történik mint nálad. Semmi. Továbbmennek, ők el is felejtették már a dolgot. Amúgy sünt nekik.
2011. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy fél tőlük az ember. Mert mi van ha visszajönnek balhét csinálni és akkor még én járok rosszul. Szörnyű hogy egy olyan helyen kell élnünk, ahol nekünk kell meghunyászkodni és eltűrni nekik mindent.
2011. szept. 22. 15:45
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Mert ők bevállalják, hogy meglincselnek, aztán kapnak néhány évet, míg neked annyira nem éri meg, hogy meghalj, vagy rád gyújtsák a házat.

A félelem a fegyverük, és az mindent visz.

2011. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ja és ráadásul feltűnően elhúztam a függönyt, hogy hátha elszégyelli magát mikor észreveszi hogy láttam mit művel.

Erre mikor elindultak intett nekem egyet a kocsiból. A tetűfajzat.

2011. szept. 22. 15:48
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert utálják a magyarokat és direkt csinálják, ezt vedd tőlük megalázásnak. Tudják jól, hogy nem mersz szólni, mert azonnal megfenyítenék a gyereked, anyád, téged, a kutyád, rád gyújtanák a házat stb. Onnantól, hogy beszóltál és tudják hol laksz, nem lehet nyugodt éjszakád a saját hazádban.
2011. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Mielőtt kikiáltanád a világvégét: én ezt hetente háromszor csinálom, csak éppen magyar csövesek után takarítok, akik éjjel széttúrják a kukámat+ha már itt vannak, akkor ide is hugyoznak, szóval slagolhatok is utánuk. A seggem a földhöz verném örömömben, ha megkaphatnám a te cigányodat, cserébe az én csöveseimért, de ezt komolyan mondom.
2011. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Mindig előkerül valaki, aki a "de a magyarok is" kártyát húzza elő. Akkor már a probléma nem létezik?
2011. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Ja, azt hitttem ez egy komoly kérdés, nem tudtam, hogy csak cigányozni akartok. Ez esetben elnézést kérek, amiért meg mertem említeni, hogy a probléma ugyanúgy létezik nálunk magyaroknál is. Biztos az összes szemetet csak és kizárólag cigányok dobálják szét, te pedig barátom még egy árva cigicsikket sem dobtál el sehol -.-
2011. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk mindennapos az eset, mert az utcában sok cigány család él, eldobálnak mindent, én meg szedem utánuk, mert nekem ciki, hogy előttünk van a sok szemét.

Mit szólok, mit szólok... Mit szólnék? Semmit, mert nem merek! Így is kísérettel jövök haza, egyedül már nem mernék :(

2011. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem szólnék semmit, mert nem mernék, inkább én is megkérdezném a GYK-n, de csak amolyan költői kérdés lenne, valójában csak arra volnék kíváncsi mást ez mennyire háborít fel.
2011. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!