Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet barátokat szerezni?

Hogy lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, de valahogy mindig elkopnak a kapcsolataim. Már most van kb. 5 olyan ember, akivel legjobb barátok voltunk, de már nem igazán beszélünk egymással. Nem azért, mert összevesztünk, csak mert így alakult. Nincs párkapcsolatom sem, úgyhogy elég egyedül érzem magam. Alig vannak olyan emberek körülöttem, akiket fel tudnék hívni, hogy találkozzunk, és ők jókedvvel találkoznának velem. Nem tudom, miért alakul így az életem. Szerintetek mit csinálok rosszul?


23/L


2011. szept. 24. 18:20
 1/5 anonim válasza:
Szia, a természetes életesemények pl középsuliból>egyetem stb. miatt a korábbi kapcsolatok leépülnek. Elmegy X helyre gólyatáborba, csoporttársak, velük lesznek élményei a barátaidnak, te is máshova így szűnik meg fokozatosan a régi barátság. Egyébként én se vagyok a topon, ez a késői jó idő azért jót tesz. Budapesti vagy? 21/F
2011. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fontos hogy folyamatosan érintkezz a haverjaiddal,legalább chat-en,de minél többet találkozz is velük,ne hagyd hogy elsorvadjanak a dolgok. 23/f
2011. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tartod életben a kapcsolatokat akkor meghalnak. Ha nem voltak olyan fontosak hogy elég sűrűn kapcsolatba lépj velük az jelentheti hogy nem is olyan fontosak számodra. Ha tiszta a lelkiismereted akkor nyugodt szívvel felhívhatsz bárkit a múltadból aki így kopott el. Lehet, eleinte azt hiszik majd hogy valami hátsószándékod van (és van is, hogy ne légy egyedül) de ha rájönnek hogy semmi olyan ami őket negatívan érintené, akkor újraélesztheted a kapcsolatokat. Persze a másik féltől is függ hogy mi lesz.
2011. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem keresem őket, mert azt érzem, nem vagyok nekik fontos. És nem is. Lehet, hogy páran tényleg nekem sem voltak elég fontosak, de azért igyekszem odafigyelni a maradék barátaimra. Csak egy csomószor elegem van abból, hogy hívom őket ide-oda, nem érnek rá, aztán ők meg nem hívnak engem sehova. De biztos én is ilyen vagyok. Remélem beáll valami egyensúly hamarosan.
2011. szept. 26. 10:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?:)
2011. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!