Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy ember különleges?

Mitől lesz egy ember különleges?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak, akik ismernek különleges embereket, vagy magukat tartják annak. És írják le, őket vagy magukat miért tartják annak.
2011. szept. 25. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden emberben lehet találni valami különlegeset. Ha nem is mindenki látja meg, de 1 valaki biztosan.
2011. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 2 :) Az édesanyád és a szerelmed.
2011. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
mindenki különleges. csak akarni kell és az leszel. különben se legyél már ilyen beképzelt. és lásd meg másokban a jót is ne csak a rosszat. élj a mának. használd ki a lehetőségeidet. madarat tolláról, az maga esik bele!
2011. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A különleges magunkhoz viszonyítjuk. Nekem különleges ha valakinek olyan a személyisége hogy képes bárkivel elbeszélgetni, akár tök idegen emberekkel is mivel én képtelen vagyok ilyesmire. De például nem tartom különlegesnek ha valaki képes bármilyen helyzetben nyugodtnak maradni. Erre én is képes vagyok.


Ott van pl a Superman c. film. Superman a Földre kerül a Kripton bolygóról. A kriptonon mindenki superman, ezért ő ott nem különleges, de a Földön különlegesnek számít mert tud repülni és lézersugarat lő ki a szemével.

2011. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az a különleges, aki másképpen gondolkodik, másképp látja a dolgokat, (kicsit én is ilyen vagyok), de leginkább a művészek ilyenek.
2011. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

22:51

gyakorlatilag a második bekezdéseddel az elsőt cáfolod

szólj, ha rájöttél, miért. kivételes esetben elfogadok kifogást


23:49

nekem is más a gondolkodásom, de ezek szerint nehéz igazi művészeket találni

2011. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért cáfolná. De most komolyan... miért??
2011. szept. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-25 16:26


Attól függ, mit értesz különleges alatt. Végül is egy sorozatgyilkos is különleges ember.

2011. szept. 28. 06:52
 9/9 anonim ***** válasza:

"A különleges magunkhoz viszonyítjuk."

"A kriptonon mindenki superman, ezért ő ott nem különleges"


ha így se menne, akkor elmondom

2011. szept. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!