Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden egyes barátságom...

Minden egyes barátságom kudarcba fullad! Mibe vagyok hibás?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy azokkal a pasikkal tudok a legjobban ellenni, akivel vonzódunk is egymáshoz. Őket nem unom meg 1-2 hónap után. Viszont ők meg belém szeretnek :( Jelenleg is van 2 ilyen barátom... És így már ez is elromlott :((

Azokkal, akikkel nem vonzódunk egymáshoz, kb 1 hónapig van téma, elvagyunk.. Utána megunom őket, nincs közös téma se...


A lányokkal pedig egyáltalán nem jövök ki. Vagyis régen volt 1 barátnőm, ő is belém szeretett!!


Kudarcok vannak csak.. Barátot akarok, erre szerelmet kapok.. :( Mit rontok el folyamatosan?


17/L


2011. szept. 25. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen velem is így volt.


Nálam az volt a baj, hogy túlságosan bizalmas voltam, ezért szerettek belém. Sokmindent félreértettek, amit én a barátságunk totális bizalmában csináltam, engedtem.


Pl. nem zavart, ha megöleltek hosszabban, jól esett, és örömhírnél, vigasztalásnál én is bátran megöleltem őket vigasztalásképp. Sokszor ha a haver ült, én a vállára támaszkodtam, úgy váltottunk pár szót, de nem értem miért, ők az ilyesmit félreértették, azt hitték, hogy....


Szóval figyelj oda, lehet, hogy nálad is a testi kontaktusban van túl sok engedékenység, ami miatt "elbízzák magukat", illetve beléd szeretnek. Ha erre odafigyelsz, szuper barátságaid lesznek! :)

2011. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi nem történt, mikor belém szerettek.. Teljesen el vagyok már keseredve..
2011. szept. 25. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Te vagy Ámor lánya, nem tudsz mit tenni.
2011. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A poénokra most nem vagyok kíváncsi.. :(
2011. szept. 25. 19:58
 5/11 anonim válasza:

Fogadd el szerelmeiket, mint a barátság egy alfaját, meglátod, előbb utóbb túl lesznek érzéseiken, addig is tartós, jó viszony alapjait tehetitek le. Esetleg az is előfordulhat, hogy te magad is beléjük szeretsz :)

Azt mondják férfi és nő között nem létezik barátság és talán így is van, egyik általában szerelmes a másikba, de ez nem akadálya egy jó baráti kapcsolatnak, sőt!

Nem rontasz el semmit, még fiatal vagy, még sok emberrel hozz össze a sors, és talán találsz valakit, akiben megbízhatsz.

2011. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig azt hinné az ember, hogy a vonzalomra alapozott kapcsolatokból nem lehet szerelem...
2011. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

20:02

Megbeszéltem velük az elején, hogy nekem nem kell most kapcsolat, én csak egy barátot akarok. Bele is egyeztek, azt mondták mind a 2-ten, hogy semmi komolyabb nem lesz..

2011. szept. 25. 20:03
 8/11 A kérdező kommentje:
És nálam a vonzalom közel sem egyenlő azzal, hogy lehet, hogy szerelem lesz belőle.
2011. szept. 25. 20:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Most mit vársz, tizenéves pasik nem nagyon barátkoznak lányokkal, tombolnak a hormonok.Főleg ha vonzalom van már az elején.
2011. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az egyik mostani már nem srác, 28 éves.
2011. szept. 25. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!