Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen érzést vált ki az...

Milyen érzést vált ki az emberekből a narancssárga szín?

Figyelt kérdés
A férjem holnap állásinterjúra megy.Narancssárga pólóba akar menni.Milyen benyomást fog kellteni?
2011. szept. 25. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
A narancssárga kommunikatív, alkotó személyiségről árulkodik - ez a szín kreatív szakmák állásinterjúin segítheti a pályázóról alkotott pozitív kép létrejöttét. [link]
2011. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,akkor nem próbálom meg lebeszélni:)
2011. szept. 25. 21:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pólóban???? Ing kellene minimum.. A narancssárga egy erős szín, ha elsőre meglátnék valakit ebben a színben (aki alattam áll), úgy jönne le, mintha ő majd ott a kiskirály akarna lenni...Nekem ez jön le..Szerintem valami visszafogottabb színt is felvehetne. Vizsgázni sem megy az ember rikító színben..És valamilyen szinten ez is egy vizsga: vagy megfelel, vagy nem.. Sok Sikert Neki Holnapra! :)
2011. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy,hogy hova megy! Egy bankban vagy ahol ügyfelekkel kell foglalkozni,inkább a fehér ing a célszerűbb.
2011. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a narancssárga egy kellemtelen,fojtó szín. Állásinterjúra én valami szolidabba mennék, vagy másik színbe .
2011. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
csikos ingbe mennék
2011. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés... nem mindegy hova megy állásinterjúra... ha nem szükséges az elegancia, akkor abban menjen, amiben jól érzi magát. Mert nem a póló színe a fontos, hanem h jó benyomást keltsen. Azt meg úgy lehet, ha jól érzi magát a bőrében. :)
2011. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szeretem az élénk színeket, mert pozitív benyomást kelt bennem az emberről aki viseli, vidám, érdekes ember lehet, akit meg szeretnék ismerni.
2011. szept. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A narancssárga a kreativitás, vidámság színe. Ha olyan munkára jelentkezik, ahol ezek előnyök és nem követelmény az ing (pl. művészet, média, reklám), akkor oké a narancssárga póló.
2011. szept. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Virágkötő mellé segítőnek ment felvételizni és felvették! bevállt a narancssárga.Persze irodai vagy hivatali munkakörre nem alkalmas a narancssárga poló XD de erre a munkára a kreatív és ötletes embereket keresték.Szóval csak ajánlom a narancssárga polót, aki hasonló munkakörre jelentkezik.
2011. szept. 28. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!