Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire kötődsz dolgokhoz?...

Mennyire kötődsz dolgokhoz? Mennyire vagy gyűjtögetős? Mi volt a legfuribb dolog, amit őrizgettél? Családod hogy tolerálja?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok nagyon gyűjtögetős de képes vagyok ragaszkodni egy hajcsathoz is ami valamilyen eseménynél épp a zsebembe volt,vagy bármihez ami mellé ilyen dolgot tulajdonítok.A kiesett tejfogaim furának számítanak?
2011. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Én a kocsijaimat szoktam "visszasírni" eladás után, illetve elég hosszú ideig megvan egy-egy. (6-7 év)

Gyűjtögetés: igen, a kedvenc autóim modelljei.

Családi hozzáállás? Jó ajándékötletet látnak benne.

39F

2011. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen a kedvenc zenekaromról gyűjtöttem mindent, meg mindig jártam a koncertjeikre, volt velük rengeteg képem, mindenféle relikviák stb... :D hát ezt kinőttem már :D

Konkrétan nem gyűjtögetek, de mindenféle kacatot elteszek, mondván bármire jó lehet még, mindenféle szalagok, anyag darabok, papírból csomó minden, dobozok, ....de minden igazából amit a szüleim már kb kidobnának :D

de ez sztem jó így, mert csomó minden később tényleg jól jön még.

2011. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Teák.

folyamatosan fogynak,de kb 80 féle most is van itthon.szépen elrendezve.

Nincs ebben semmi tolerálnivaló,család is szereti,finomak.

2011. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Volt egy bizonyos alkalom. Vettem egy világos szoknyát és egy fekete fehér virágmintás blúzt.Soha többet nem vettem fel. Nem is fogom felvenni, de őrizgetem.
2011. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok ezzel, hogy évekig gyűjtögetek mindenféle limlomot, mert sajnálok megválni tőlük, aztán egyszer csak, amikor már nem férek el a sok apró kacattól, elegem lesz belőlük és repül mind... Aztán kezdődik elölről a gyűjtögetés :D
2011. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátom által megevett csoki csomagolása. Már kidobtam:D
2011. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
A pasim ragogumija, cigarettacsikkek(szepen feldatumozva:-)))kozepsulis orai levelezesek, ruhak, amit 16 evesen hordtam, ures piasuvegek bizonyos alkalmakrol, egy volt baratom hajtincse:-) igen, azt hiszem, gyujtogetos vagyok:-)
2011. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég sok mindent gyűjtök. Bélyegeket, külföldi érméket, gombokat, Kinder figurákat, mangákat, könyveket, régi kulcsokat, matricákat, magazinokat, belépőjegyeket, teát, színes ceruza csonkokat (minél rövidebb, annál jobb, bár tesóm a múltkor kidobott egy csomót, mert szerinte csak szemét). A tolerancia egy bizonyos fokig működik. Van, hogy mindenki őrjöng. Ők azért, mert túl sok "szemetet" gyűjtöttem össze, én azért, mert nem tudok megválni tőlük. Viszont egy könyvvel mindig lehet nekem örömet szerezni, és az sem baj, ha antikvár.
2011. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!