Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen jogszabályba ütközik,...

Milyen jogszabályba ütközik, ha idegennek van kulcsa a postaládámhoz, és használja is?

Figyelt kérdés
Próbáltam új zárat venni, de még hasonlót sem kaptam.Az egész ládát le fogom cserélni, de ehhez sajnos nekem egy kis idő kell, addig is idegeskedhetek hogy milyen levelet tüntet el a ládámból.
2011. okt. 1. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

hogy került hozzá a kulcs?

amúgy, ha elveszi a leveled, akkor magántitok megsértése....postaládazárat meg az összes záros boltban lehet kapni 6-800 forintért

2011. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiveszed a zárat, átfúrod az alját, és mehet rá a lakat.Ha úgyis leszereled utána ideiglenesen megteszi. De szvsz mminden normálisabb zárasnál lehet venni ládazárat, vagy új ládát...
2011. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemrég költöztem ide,valószínűleg az előző lakó adta oda valakinek a kulcsot.De 106 lakó közül kire tippeljek? Csak a jogszabályra voltam kíváncsi.
2011. okt. 1. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!