Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kedvenc könyvetek? (lent)

Kedvenc könyvetek? (lent)

Figyelt kérdés
Ajánlanátok kedvenc könyvet? 16 éves lány vagyok. bármilyen stílusban hasznos, szórakoztató, vagy megrázó, vagy akármilyen olvasmányokat várnék. Ha lehet ne legyen azért nagyon nehéz, és hosszú. csak a legeslegjobbak, kedvenceitek. :)
2011. okt. 2. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Steel - Gyalázat
2011. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 bánomisén ***** válasza:
Ha szereted a régi történeteket, akkor Jókai regényeit javaslom. Általában nem hosszúak és nem is nehéz olvasmányok. Van közöttük komoly, vicces, romantikus, válogathatsz kedvedre :-)
2011. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Neee, Jókait ne..idézem a MAGYAR tanáromat:

"Nem értem, hogy miért kell évtizedeken át megnyomorítani a gyermekek életét azzal a minősíthetetlen...":) A Kőszívű ember fiairól beszélgettünk.

2011. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jane Eyre - nekem ez a kedvencem, nagyon romantikus, már 100-szor olvastam!
2011. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 bánomisén ***** válasza:
47%

14:34: Azért, mert neked és a tanárodnak nem tetszett a kötelező olvasmány, másnak - nagyon sok embernek - még tetszhetnek a nem kötelező Jókai-regények, ugye?

Egyébként kritizálni tudtál, de javasolni valamit a kérdezőnek nem... Hogy is van ez? :-)


Kérdező, próbáld csak ki Jókait, döntsd el ezt a vitát te magad magadnak, velünk meg ne is foglalkozz :-)

2011. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én írtam az elsőt, szóval még javasoltam is, EZT BENÉZTED:D
2011. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 bánomisén ***** válasza:
Ja! Nem vettem észre a neved! :-D Vagy nincs? Akkor? :-D
2011. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Úristen...:D
2011. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Delphine de Vigan - No és én

Nekünk most kötelező, de a nekem tetszik és a többiek visszajelzése alapján is jó. Nem hosszú, 210 oldal körüli terjedelemmel bír.

2011. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Suzanne Collins - Éhezők viadala és a trilógia többi része. Hasonlít a Battle Royal-ra, "beteges", de iszonyatosan jó könyv!
2011. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!