Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen barátnőtől fogadnátok...

Ilyen barátnőtől fogadnátok el egyáltalán legközelebb akármit is?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy cukorérzékeny vagyok, mert megmondtam neki világosan. Erre azért is cukros üdítőt tölt ki nekem, mikor nála vagyok. (Nem felejtette el, ugyanis szóltam neki, hogy ne kólával, meg cukros rostos gyümölcslevet töltsön nekem.)Az üdítő csomagolásán rá volt írva, hogy cukorral készült az üdítő. Nagyon meglepődtem, hogy ennyire nem törődik azzal amit mondtam neki. Legközelebb vagy nem megyek hozzá, vagy nem fogadok el semmit sem tőle. Nagyot csalódtam benne.
2011. okt. 2. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
szerintem csak szimplán elbambult, ti nők túlreagáltok mindent...
2011. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Kicsit bővebben, lány vagy? Óriási probléma!
2011. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Cukorérzékeny ?

Cukorbeteg esetleg ?

Amúgy meg tényleg olyan nehéz tőle megkérdezni, hogy elfelejtette-e, és inkább adjon vizet vagy azt se ?

2011. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az volt a duma, hogy azt ő nem tart otthon, a csapvíz meg klóros...:(
2011. okt. 2. 15:56
 5/19 anonim válasza:
90%
lehet hogy nem fogta mond meg neki mosolyogj rá de semmiféle képen se hagyd hogy elfeledkezzen vagy ne vegyen róla tudomást ;) kitölti mond meg neki hogy bocs én ezt nem iszom meg.. lehet hogy néz majd egy nagyot de ha megmagyarázod majd elszégyelli magát és majd máskor már tuti odafigyel.. de haragudni csak magára fog ^^
2011. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Legközelebb vigyél magaddal egy fél literes vizet. Egyébként én nem reagálnám ennyire túl :'33. 13/L
2011. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

Figyi ez aztan qrva nagy problema...

orulj neki b@szki h van egy baratnod aki egyaltalan ont neked uditot, es ne ragj be ilyen hulyesegeken. talan te meg sose hibaztal? megall az esz, ilyenbol gondot csinalni.

2011. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Férfi vagy vagy nő? Fiú vagy lány...
2011. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ezek után szégyellem leírni, de fiú vok. ^^"
2011. okt. 2. 16:03
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
ja persze..:P én meg husosfagyi. ;)
2011. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!