Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most szájba verjem? :O

Most szájba verjem? :O

Figyelt kérdés

Először is,nem nagyon tudtam melyik témába írjam,de ezt választottam. :$

Az osztályomban van egy fiú(lány vagyok,10.-es) és nagyon feltud b*szni... állandóan galacsinokat vág a fejemhez,ha elmegyek mellette gúnyosan a nevemet mondja. Nem tettem ellene semmit,szinte hozzá se szóltam... Van 2 haverja,no azok IQ-ja is = a 0-val...

Egy ideje már dobál és mit tudom én,elég csöndes típus vagyok,sőt nagyon is,nem a legszebb,de már lett fogszabim és szerintem szebb lettem. Attól félek,hogyha méegyszer megdob akkora pofont keverek le neki,hogy kiesik az ablakon,persze egy szép beszólás után...

Legszívesebben egy késsel mennék neki,pedig agresszív se vagyok,de ez a gyerek kihozza belőlem. Ő leginkább,de már a 2 haverját is... (az egyik jó büdös)

Mit tehetnék?(tudja,hogy idegesít és,ha ezt megemlítem neki,abban nem lesz köszönet,mert egy pofonnal fog indulni)


2011. okt. 6. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Na velem ilyet csinálna már nem élne..jaj pofozd fel, majd les utána.
2011. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
*jaja
2011. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy tetszel neki, és csak gyerekes.

dobáld vissza, ha tetszel neki, akkor úgyis kiderül, mert nem fogja szó nélkül hagyni.

vagy egyszerűen ne vedd figyelembe, ne lássa rajtad, hogy idegesít.

esetleg mondd meg neki gúnyosan, és úgy, hogy sokan hallják, hogy az óvodában is tetszettél egy KISfiúnak, és ő is így bánt veled...

2011. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudja, hogy idegesít, akkor azért is csinálja, mert látja, hogy ugrasz rá.

Anyu mindig azt tanácsolta, hogy legyél vele különösen kedves, türelmes és barátságos, ettől annyira meglepődik, hogy leáll a piszkálásoddal. Hátha beválik :) Ha gúnyosan mondja a nevedet kacsints rá vagy dobj egy puszit neki...

Az agresszió semmiképpen nem megoldás, mert csak méginkább elmérgesítheti a helyzetet

2011. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Van barátom és tudja is,és ő lenne a legutolsó,akinek puszit dobok. :$

Próbálom véka alá rejteni szokott is sikerülni,de még így is csinálja és ez olyan idegesítő...

2011. okt. 6. 16:02
 6/20 mantis religiosa ***** válasza:
100%
De ha már elmérgesedett, és nincs más út: AGGY NEKI!!!!!
2011. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Gress ***** válasza:
100%
Veresd meg:D
2011. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
legyen már egy kis humorérzéked ezzel a puszidobással kapcsolatban :/
2011. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Értettem a humort,nyugi. :P

Hát nem tudom mi legyen,várok még pár választ. :P

2011. okt. 6. 16:10
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
vágd pofán!
2011. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!