Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon idegesít ez az egész,...

Nagyon idegesít ez az egész, mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

A barátnőm egyik barátnőjéről van szó...

Na ez a csaj,ronda,arrogáns,lenéz mindenkit,és nagyon buta,szinte együgyű...Ja és mindig beszól nekem is...Nagyon elegem van belőle,viszont nem akarom megbántani a barátnőmet,hogy esetleg szembesítsem az igazsággal h mindenki utálja...

Teljesen ellentétje a barátnőmnek ő mégis jóban van vele,de szerintem csak kényszerből...

Viszont az az idegesítő,hogy mindig megvédi,akármi rosszat mondunk,h ne gonoszkodjunk...

Eléggé idegesít h folyton megvédi,pedig nem is szereti...Csak a barátnőm senkivel sem tud rosszba lenni...

MIt tudnék csinálni h ez a dolog ne idegesítsen fel??Szarjam le ezt a gnómot ??


2011. okt. 6. 18:35
 1/6 anonim válasza:
100%

Mennyire eggyügyű? Ha lehetne vele dumálni, hogy változzon, ne szólogasson be, akkor próbálj meg vele dumálni.


Ha nem lehet, akkor a barátnődnek szólj, hogy eleged van már ebből a csajból, ő majd tesz valamit. :)

2011. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
kerüld el a csajt
2011. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

első vagyok:

azért védi meg folyton, mert a barátnője. persze, hogy megvédi, hisz szereti őt. :)

2011. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én is ilyen vagyok,mint bnőd... Szerintem annyit tehetsz,hogy nem foglalkozol a csajjal,ne mondj róla rosszat,mert az bnődet zavarná. Hagyd,hogy ők dumáljanak kettesben,néha eljárjanak te pedig ne vegyél részt a közös programokban. Ha beszólogat tedd azt te is!!!

A buta,idióta p*csákkal nem sokat tudsz kezdeni.:S Bnőd meg mivel nagyon együtt érző nem hiszem,hogy megszakítaná a barátságukat.

2011. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szereti...Csak sajnálja és ő mindenkiben a jót látja...Bár nem tudom benne mit lát...:D

Sajna nem tudom elkerülni mert az osztálytársam.. ..:/

2011. okt. 6. 18:49
 6/6 anonim válasza:
100%
Jajj az kellemetlen!:S Nehéz eset,de ne vegyél róla tudomást! Esetleg próbálj vele beszélni,hogy neked fontos a bnője és nem szeretnéd,ha rosszban lennétek.Lehet tetszel neki azért piszkálódik.:)
2011. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!