Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez hogyan működik az életben?

Ez hogyan működik az életben?

Figyelt kérdés

Egyetemre szeretnék majd menni. Elvégzek egy szakot, írok diplomamunkát majd megkapom a diplomám, eddig oké.

Mondjuk, közgazdász diplomát. Ezután hogy helyezkedek el?


- elhelyezkedésnél nézik hogy én most gazdaság & menedzsment, vagy nemzetközi gazdálkodás, vagy pénzügy & számvitel szakon végeztem? tehát számít A SZAK vagy annyi a lényeg hogy közgazdász diploma?

- a munkaadók előírják hogy X diploma kell és így munkáltatnak? vagy a diploma nem egy "kell", szal anélkül is munkáltatnának csak jobban néz ki a jelentkezésemen/önéletrajzban hogy van diplomám?


2011. okt. 6. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Van ahol kell pozícióhoz a diploma, van csak ahhoz kell, hogy szóba álljanak veled. Van ahol számít a szakirány, van ahol még a szak se. (pl én élelmiszeripari diplomával gyógyszergyárban dolgozom csak diplomával betölthető pozícióban.
2011. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!