Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen idézeteket? Alul több?

Ilyen idézeteket? Alul több?

Figyelt kérdés
olyan idézetet keresek ami arról szól,hogy egy fiú elhagyott,kiborultam,de rájöttem,hogy nem is szeretett igazn,és túlvagyok rajta,próbálom elfelejteni,már nem érdekel.
2011. okt. 7. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 7. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Na de "jó" hogy fönt vagyok gyakori kérdéseken. Minden nap kiborít valaki. A barátimért küzdök és ha emberi kapcsolatokért küzd valaki és érzékeny az ilyenek nagyon kiborítják az embert. És sokat hibáztam és egyre többet hibázom mert menekülnek de nem értik hogy szükségem van rájuk és tiszta szívemből szeretem őket. És ez valóban mély seb amit feltéptél kérdező.Köszönöm
2011. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!