Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Többi lent

Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés

röviden annyi hogy a suliba cseszegettek,ezért egy csomó ideig rondának éreztem magam és tisztára kisebbségi komplexusom volt-és egy picit még mindig van...


és állandóan azt hiszem,az emberek engem néznek,rólam beszélnek hogy milyen ronda vagyok


és a barátnőim mondják hogy szép vagyok meg minden de nekik nem hiszek mert a barátnőim és azért senki se lenne olyan bunkó hogy a barátnői szemébe mondja hogy ronda...


viszont már kezdem magam elfogadni


de a suliban a matek tanár beküldött a kémia terembe valamiért,és mikor bementem,az összes gyerek aki ott volt,elkezdtek puffogni meg röhögni,meg amikor mondtam a tanárnak hogy nem maradt-e ott a naplónk,elkezdtek ordibálni a fiúk a terem végéből hogy -Nem b.zdmeg takarodj már!!!


és azt a maradék önbizalmamat is ami volt,pillanatok alatt lerombolták...


honnan szerezzek önbizalmat?


vagy úgy egyáltalán hogy kedveltessem meg magam az iskolában?


csak mert nem érzem magam ott ól,anyámék viszont nem akarnak erre a 2 évre már átiratni,de én meg akárhogy próbálok nem rájuk figyelni,ha beszólnak,tovább folytatják és már rendesen egy senkinek érzem magam...


és az a legrosszabb hogy eleve természetem is olyan hogy szeretek irányítani,szeretek középpontba lenni,úgy érzem jól magam,ha minden olyan ahogy én látni akarom,itt viszont mindenki "elnyom" ....és nagyon szar érzés...pedig tudom hogy többet is kihozhatnék magamból,de 0 önbizalommal meg mit tudnék csinálni?...


szerintetek?


13l


2011. okt. 7. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Két éved van még? Akkor simán másik suli! Én ilyenek mellett nem tudnék élni...
2011. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ :))


én is mennék másik suliba,de anyám ragaszkodik ehhez az iskolához... :S

2011. okt. 7. 18:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!