Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyeljem le, vagy valamilyen...

Nyeljem le, vagy valamilyen módon tegyem szóvá?

Figyelt kérdés
Egy fotós oldalon többször ért olyan meglepetés, hogy a képemnek adott címet egyszerűen ellopta valaki és ugyan azzal a képaláírással tett fel képet a saját albumába. Ez a módszer szerintem szegényes fantáziára vall, de engem nagyon zavar is. Hogyan lehetne elejét venni ennek a furcsa jelenségnek?
2011. okt. 7. 19:32
 1/1 yuda ***** válasza:
100%

Az a gond ezzel, megmondom őszintén, hogy amit felteszel a netre, az gyakorlatilag csekély tudással is "lopható".

Jobb ezzel tisztába jössz és így állsz hozzá.

Kár erre pazarolnod az idegrendszered szerintem...

Mindazonáltal úgy értem egy bizonyos oldalról van szó, mert ebben az esetben fordulj az oldal moderátorához, gazdájához... biztos van valamilyen kapcsolati lehetőség és írd meg neki- hátha intézkedik, lehet meginti, vagy kitiltja az illetőt.

2011. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!