Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lúzer lenne az aki szemüveges?

Lúzer lenne az aki szemüveges?

Figyelt kérdés

Filmekben, rajzfilmekben a szerencsétlen embereket mindig szemüvegesként ábrázolják.

Aki szemüveges arról rögtön az jut eszükbe az embereknek hogy egy kis okostojás.


2011. okt. 8. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem, csak akkor lúzer, ha úgy éli meg a dolgot. De például a szexi titkárnőt is szemüvegben szokták ábrázolni :)
2011. okt. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Bocs, de aki az alapján ítél meg mást, hogy van-e szemüvege, és mi van az amerikai filmekben, az meg is érdemli, hogy arcra essen párszor az életben...


Egyébként Superman is szemüveges, nem? :D


Nézd meg, kit ábrázolnak sikeresként: a szurkolólányok vezérét, akit minden srác meg akar fektetni, illetve a focicsapat kapitányát, aki minden lányt megfektethet, és mindketten sportösztöndíjjal kerülnek be az egyetemre, és életük fő célja, hogy az érettségi banketten nézzenek ki a legjobban, és a környék legjobb pasija/csaja kísérje el őket. Aki aztán elveszi a szüzességük.


Na most a nagy büdös helyzet az, hogy aki "okostojás", az sokkal többre viheti, mint egy széles állkapcsú vagy lufimellű kirakatbaba, mert sehová se veszik fel dolgozni csak azért, mert rekordidő alatt futja a százat, vagy a füléhez lendíti a bokáját.


Ne csak nézz! Láss!

Legközelebb a tévé előtt ülve is lehet gondolkodni.

2011. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Bill Gates miért lenne lúzer? :)
2011. okt. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Superman-nek is a lúzerebb énje a szemüveges. :P


A filmekban valóban a pattanásos kocka srác a szemüveges, akire a főszereplő először szemüveges csúnyácska, de később megszépülő, kontaktlencsét és miniszoknyát kapó csaj max barátként néz.

Esetleg ha bejön neki az élet, övé lesz a szemüveges fogszabályzós aranyos lányka, akit a hétvégi progmat versenyen leöntött kávéval.


A filmekben pedig mindenkit felvesznek főiskolára, a kockahasú széphajú srácot is, persze őt sportösztöndíjjal.


Egyébként én szemüveges vagyok de kontaktlencsém is van. Szemüvegben azt mondják, okostojásosabb fejem van. :)

Amíg vastag keretes szemüvegem és fogszabályzó volt addig tök lúzernek éreztem magam, igaz, az már több, mint 10 éve volt és akkor még irtó gáz volt a fogszabi, manapság már sok embernek van.

2011. okt. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mantis religiosa ***** válasza:
Én tizenhat éves koromig voltam szemüveges. Mikor már nem kellett hordanom, az első hónapokban nagyon elesettnek éreztem Magam, aztán lassan megszoktam, de esőben azóta is félek a szememre pályázó esernyősöktől. Néha ugyanis a vége csak pár centire suhan el és míg volt szemüvegem, nem kellett erre figyelnem. Amúgy lehet, hogy nem a szemüvegesség miatt, de a kapcsolataim 80%-a is szemüveges lány volt, de lehet, hogy tényleg a titkárnő effektus miatt. Hajrá szemüvegesek!
2011. okt. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy osztálytársam, ő fiú és szemüveges szinte ő a legmenőbb fiú az osztályban (jó mert gyúr meg ilyenek).
2011. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen, bizonyos embereknél a szemüveg intelligenciát kölcsönöz :)

néha szeretnék szemüveges lenni, néha pedig tudom, h sok dologban zavarna.


sztem nem lúzer. ismerek nagyon menő szemüveges lányokat és fiúkat.

2011. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem vonzanak a szemüveges férfiak pl. :)

Jó kérdés, hogy miért alakult ez így ki.

2011. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szemüveges vagyok már jóval több mint 10éve, és eleinte csúfoltak is miatta, az nem túl kellemes érzés. Később meg azt mondták, hogy jobban nézek ki szemüvegben mint nélküle, nos ez sem a legszebb dolog amit hallottam, de már megszoktam, igaz majd a távolabbi jövőben meg akarom csináltatni a szemem, mert igen erőse rövid látó vagyok.

És igen, okostojás fejem van, de alapból is komoly az arcom, tehát nem sokat tesz rá.

2011. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!