Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen érzés, hogy nem vagy...

Milyen érzés, hogy nem vagy regisztrált tag a Facebookon?

Figyelt kérdés

Könnyebb/nehezebb így a kapcsolattartás, esetleg valaminek a megbeszélése?


Kirekesztettnek érzed magad egyes társaságokból, mert nem vagy fent?


Kinéznek/lenéznek emiatt mások?


Mi a véleményed úgy az egészről?


2011. okt. 9. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kis túlzással, azt sem tudom mi az a fészbuk..

Jól el vagyok nélküle, nincs kapcsolattartási gondom..

Telefonon/SMS-ben beszélem meg a találkát és élőszóban mondom el az újságot. Van varázsa!

2011. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Régebben fentvoltam, úgyhogy tudom hogy milyen amikor van és milyen amikor nincs. :D


Nem lett nehezebb, ha valakit akarok azt úgyis megtalálom. :D


A facebookfüggő hisztis p*nabarbik társasága nem hiányzik. :D


Két ember elkezdett sopánkodni miatta, hogy 'te jó ég', de lesz*rom :D:D


Aki akar az facebookozzon, nekem van jobb dolgom is. Létezik ÉLET is. :)

2011. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Facebookon rajta vagyok kb. másfél éve, meghívott egy volt kolléga, magamtól soha nem mentem volna. Több hátránya van szerintem mint előnye. Egyelőre nem szándékozom magam törölni, hetente csak egyszer-kétszer megyek fel max. tíz percre, bőven elég.
2011. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 valaki a tömegből ***** válasza:
100%
Én nem vagyok fent napi 12 órát, de néha tényleg jó ha van. Mondjuk az osztályfőnök is ott ír ki minden infót. Meg ha hétvégén othon vagyok ott a legegyszerübb elkérni a házit. Van pár ismerősöm akikkel nagyon ritkán tudodk találkozni, és így tartom velük a kapcsolatot. Annyi azonban igaz hogy nem szabad túlzásokba esni, rabjává váni.
2011. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

11 osztályos vagyok, tavaly év közepén mentem fel, mert egy csomó dolgot az osztály ott beszélt meg. már untam, h mindig utólag kellett megkérdeznem, h akkor mi a helyzet.


szerintem egy szinten könnyebbé teszi az életet, a hisztis p*csák nyavalygását le kell sz@rni, és jó, hogy ha van vmi, amit a barátommal meg akarok beszélni suli után, akk nem kell fél órán keresztül telefonálni.


rengetegszer beszélünk meg így bulikat, találkozót, stb. sokkal költségkímélőbb, mintha egyfolytában SMS-eket küldenénk mindenkinek, meg telefonálnánk.

2011. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

A p*csák és egyéb nem kívánatos emberek ellen van egy jó módszer:nem kell bejelölni/visszaigazolni.Ennyi.


A Facebook előtt nem is kell órákat ülni.

Szóval nem a Facebook szar, hanem pár ember szarul használja, a FB igen is nagyon jó dolog.

2011. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó hogy nem vagyok fent.
2011. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bár én tag vagyok, de válaszolok:

Nem a facebook miatt, de neten könnyebben tudok kapcsolatot tartani, mert ott ingyen van az üzenet küldés, könnyebb elérni bárkit is az ismerőseim közül.


Nem érzem magam többnek, hogy fenn vagyok, viszont sok érdekes dologgal színesedik az életem, mert nem csak idióták és p*csák vannak fenn, rengeteg érdekes dolgot osztanak meg az imsmerőseim, a "klubokban" pedig sok emberrel megismerkedtem, akikkel amúgy soha nem találkoznék (könyves, írók és fotósok meg recept "klubokban aktívkodok)


Sokan lenéznek, mert sokan arra gondolnak, hogy idióták vannak fenn és amúgy nincs életük, pedig ez nem igaz, max. a tinédzserek nagyobb százalékára.


Jónak tartom, ha valaki tudja tartani a mértéket és nem lesz függő, aki csak ott tudja élni az életét.

22/L

2011. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Engem is csak az zavar, hogy az osztály pár dolgot ott beszél meg, de annyira nem vészes. Régen, még a myvipes, myspace-es időkben (tehát az őskorban) nagy közösségioldal-mániás voltam, de ha most lenne facebookom, feljárnék oda kb kéthetente 5percre.

Úgyis pár éven belül jön valami más, és mindenki áttelepül oda.

Ha találkozni akarok valakivel vagy hasonló, akkor általában msn.

2011. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval.Nincs facebookom.

Szerintem hülyeség,nincs szükségem az egészre.Régebben myvip-en meg iwiw-en voltam rajta de nem használtam.

Ha valamit meg akarsz beszélni akkor elég rá az msn meg az e-mail ha interneten akarsz mert hogy az úgy olcsóbb amúgy meg küldünk egy sms-t vagy egy hívást a másiknak,nem halsz miatta éhen és a telefon mindig kéznél van(bár manapság már szinte mindenkinek 24-0h a facebook is).

Mitől jobb,mint a többi közösségi oldal?Semmitől,van benne néhány újítás de alapvetően nem nagy cucc és mégis mindenhol ott van a huszonéves készítői meg milliárdosok.

-Kapcsolattartás:hát igen kicsit nehezebb,mert ugye mindenkinek van és mindenki ott beszéli meg minden gondját-baját de ahogy mondtam nekem a sima telefon,msn,meg az e-mail-em is elég erre.Pár perccel többet kell utánajárnom a dolgoknak.Ennyi.

-Kirekesztettség,lenézés.Hát igen ma ha valakinek nincs az olyan,mintha azt mondanád hogy 20 éves korodig egy pincében laktál de egyszerűen mindig érvelek,hogy miért nincs:hülyeség,teljesen meg lehet lenni nélküle,és szerintem van egy két szégyenletes facebook függő példa akire egyáltalán nem szeretnék hasonlítani.Különben is meg van hozzá a kellő tiszteletem,hogy ennyi miatt ne nézzenek le.És szerencsére a normálisabb baráti köröm is ugyanígy gondolkodik és nekik sincs profiljuk.

Én egyszerűen büszke vagyok rá,hogy nem sodródom az árral és nem regisztrálok azon nyomban mert ez lett a legújabb dili.Ha megtenném azt is max kényszerből tenném mint anno a myvip-pel meg az iwiw-vel,mert nem vagyok nagy közösségi oldalas(nem bírom,hogy ott mindenki hatalmas álarcban jófejkedik -.-).És büszke vagyok rá,hogy azóta sem adtam be a derekam ennek a hülye popularista pénzcsináló hülyeségnek.

Szerintem fölösleges divatcucc(a Monster-t sem azért issza a sok kis letölt gatyás félrefordított baseball sapkás hülyegyerek mert energiaital hanem mert hűdemenő,az M betűre meg mindig kínosan ügyelnek hogy egyik ujjuk se takarja X)),semmivel sem jobb az elődeinél de a készítői zseniálisak abban,hogy hogyan adják el ezt is a népnek.

Majd pár év múlva jön egy másik hülyeség ugyanolyan hasznavehetetlen újításokkal és akkor az lesz a népszerű.

Teszem azt úgy fogják hívni,hogy "headfolder" és ott nem bökni lehet majd az embereket hanem "cuppanóst" lehet nekik küldeni(nem is rossz ötlet,lehet,hogy létrehozom...X)) és ott is lesz egy csomó nolifer akik az órákon át tartó lógás közbe élik ki a társadalmi életüket üres chateléssel, meg ezernyi ember bejelölésével.

Ha nincs facebookod,legyél rá büszke és ne hagyd hogy a mainstream bekapjon,lehet nélküle KÉNYELMESEN is élni és ha látják,hogy teljes ember vagy nélküle is tisztelni fognak(egy beszólást sem kaptam még ,mert nincs profilom csak kérdezgetnek,meg "érveket",megjegyzéseket tesznek),tényleg van egy varázsa ha mindent szóban telefonon vagy egy mezei chatszobán keresztül el tudsz mondani.

Az egészről meg elmondja a véleményem a facebook-os south park rész,ajánlom a figyelmedbe főleg az első felében levő jelentéstartalmat.

[link]


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!