Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én irtózom a TESCO-tól?

Csak én irtózom a TESCO-tól?

Figyelt kérdés
teli van kiéhezett emberekkel, tolonganak az emberek az AKCIÓ feliratos termékek előtt, de tényleg kiabálnak és lökdösik egymást, tömik magukba a szőlőt, mérős cukorkát (amit ugye nem fizetnek ki), kiabálnak egymással "minek nézel én nem állok be a sorba", a pénztárnál tapintható a feszültség, meg úgy is néznek ki, hogy most fizetniük kell..
2011. okt. 9. 23:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem, én se sűrűn járok oda, tömegiszonyom van.
2011. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
Mindenféle multit kerülök. Nem pénzelem őket, nem veszem a szemetüket. Az általad említett dolog már csak hab a tortán.
2011. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én már akkor rosszul vagyok, ha a folyosóra bemegyek. A Deichmann is ott van, oda néha járok, de magába a Tesco-ba nem.
2011. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán járok Tescoba, de ma pont mennem kellett valamiért. Én nem tapasztalom ezt amit te leírtál, hálistennek. Igaz, én a Pólusban lévőben voltam.
2011. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 mustafa33 ***** válasza:
Több embertő hallottam, hogy elég belépniés máris egy rosz a közérzete. Én sem szeretem, valami taszít, negatív érzés. Nem mindegyik hypermarketban csak a tescókban. Mindegy hogy Miskolc vagy Sátoraljaújhely vagy Kassa vagy Rozsnyó.
2011. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
kérdező gondolom fővárosi vagy, a vidéki városokban nincsenek ilyenek a szupermarketekben... nem lökdösődnek és nem kiabálnak az emberek
2011. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

zuglói TESCO..

olyan szánalmas volt látni hogy ott ültek bent a sarokban és majszolták a mérős gumicukrot meg a pogácsát meg lökdösődtek stb.

2011. okt. 9. 23:38
 8/28 anonim ***** válasza:
96%

Én pécsi vagyok, itt van négy Tesco (ebből kettő nagy, kettő kisebb), de egyikben sem tapasztaltam ezt. Mondjuk nekem lesülne a képemről a bőr, ha vásárlás címszó alatt eszegetném a kimérős cukrot. De itt nem is láttam, hogy más ezt csinálná (bár gondolom, csak idő kérdése). Viszont olyan nagy tolongást nem szoktam látni az akciós cuccoknál sem. Tény, hogy sokan járnak oda bevásárolni, néha tömeg is van, de azért nem olyan vészes.

Laktam Pesten egy időben, asszem akkor pont abba a Tesco-ba jártam sokszor, amiről te is írsz, de én ott sem figyeltem meg ilyet. Igaz, ez már öt éve volt (és akkor még nem volt kimérős cukorka :)), de persze prosztók mindenhol vannak.

2011. okt. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%

igazad van, kedves kérdező, undorító látni, ahogy multik mételyezik a szegény esendő embereket, akik egyébként, máshol, más helyen, ahol szintén tömeg van, illedelmesen és csendesen álldogálnak, udvariasan kivárják a sorukat, legfeljebb halkan csevegnek egymással, megbeszélve a kanti filozófia mélyebb értelmét...

én is sokkal szívesebben járok a sarki kis boltba, ahol dupla áron veszem meg azt a cuccot, amit a boltos előtte a tescoban/metroban/stb felvásárolt...

ah, oly jó érzés öntudatos igazmagyar learohattmultival vásárlónak lenni...

2011. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%

nem tudom mit kell mindig a nagyáruházakat fujjogni, mégis mindenki hova járjon?!?! Mari néni kisboltjába?

Termeljetek magatoknak meg mindent, varrjatok magatoknak ruhát stb stb és nem kell 1 boltba sem menni :)


tisztelet a kivételnek

(tömegiszonyosnak)

2011. okt. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!