Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segítenél teljesen ingyen?

Segítenél teljesen ingyen?

Figyelt kérdés
Tök jóindulattal és ingyen segítek a fogyni vágyó elkeseredett embereken, de egy idő után elhallgatnak, visszavunulnak én meg csak várom a beszámolóikat.
2011. okt. 10. 18:03
 1/9 anonim válasza:
100%
Valószínűleg nincs miről beszámolniuk,ezért hallgatnak.
2011. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad, milyen formában teszed ezt. Ezen az oldalon mindenki ingyen segít. (Valójában, ha fizetséget kapnánk, az már nem is segítség lenne.) Jobb esetben megköszönik, és ezzel lezárul a kapcsolat. Ritkán szövődnek hosszabb távúak.
2011. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, kinek és miben. Ha nekem az fáradság, akkor idegennek nem segítenék ingyen, esetleg ha nekem semmibe nem kerül (idő, erőfeszítés).
2011. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy korábbi fórum kapcsán keresnek meg. Ha nem lettem volna elég világos: csak ingyen segítek a fogyni akaróknak. Igen, ez nekem idő. De azt elvárnám, hogy legalább írjanak egy rövid beszámolót arról, hogy haladnak. Főleg, hogy tudom: ezreket költenek egyesek mindenféle butaságra a fogyás reményében.
2011. okt. 10. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
figyelj ha elvárásaid vannak akkor inkább ne segíts.
2011. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te bolond vagy! Mi az, hogy elvárás? Amiért más akár pénzt is kér, még annyit sem várhatok el, hogy legalább tájékoztassanak? Szerintem ez a minimális "elvárás" lenne. Ahogy látom, neked még ez is sok lenne. Na látod: ilyeneknek tényleg nem segítenék. Még pénzért sem! Mert a tisztességről egészen más fogalmaink vannak.
2011. okt. 10. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt is ingyen segítünk a kérdezőknek, a minimum az lenne, hogy megköszönik, de ez itt nem mindenkinek szokása. Attól még nem pampogok, hogy hol van a köszönöm, vagy mi lett végül a történet folytatása. Ha azért segítek, mert kedvem van hozzá, akkor nem várok cserébe semmit. Ha azért segítek, mert cserébe én is elvárok dolgokat, akkor az már nem "ingyen" van.
2011. okt. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18:32-es vagyok. nem kell úgy felkapni a vizet! amúgy pontosan arra gondoltam amit az utolsó írt. ha köszönetet/beszámolókat vársz el akkor az már elvárás. nyilvánvaló az lenne a normális ha az emberek megköszönnék ,de én nem azért segítek hogy utána "kapjak" valamit. erre írtam hogy ha elvárásaid vannak akkor vagy ne segíts vagy szögezd le az elején hogy csak úgy segítessz ha visszaigazolnak.
2011. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na igen! Ebben maradtunk. Mármint abban, hogy visszaigazolnak, vagyis kapcsolatban maradunk. Erről van szó!
2011. okt. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!